4
  • ximix #4

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2023.05.20. 09:18:49
  • nlght
    #3
    Lementettem ezt a kis prompt hekket, hátha egyszer jól jön majd, az eredmények a videóban vannak:

    PROMPT SHOWN IN VIDEO:
    "When it comes to writing content, two factors are crucial, "perplexity" and "burstiness." Perplexity measures the complexity of text. Separately, burstiness compares the variations of sentences. Humans tend to write with greater burstiness, for example, with some longer or complex sentences alongside shorter ones. AI sentences tend to be more uniform. Therefore, when writing the following content I am going to ask you to create, I need it to have a good amount of perplexity and burstiness. Do you understand?"



    Utoljára szerkesztette: nlght, 2023.05.19. 16:47:39
  • wraithLord
    #1
    Magyarul azért meglehetősen bénán ír a ChatGPT, úgyhogy abba még elég rendesen bele kell nyúlni, ha nem akar az ember furcsán, kínosan hangzó szöveget kiadni a kezéből, amiről lesüt, hogy valami chatbot vagy egyéb szöveggenerátor írta. Nyelvtanilag tökéletes, csak a stílusa nagyon nem életszerű.

    Örülök, hogy az "én időmben" nem voltak ilyen vackok. Bár azért a TDK dolgozat/diplomunka/PhD disszertáció bevezetésének a megírásához jól jött volna.

    (Egyébként szerintem egyetemen nem diákok vannak, hanem hallgatók, és nem osztály van, hanem szakonként évfolyam, ami gyakorlatok esetén csoportokra van osztva.)