9
Sunkenland
  • Ironman2
    #9
    Egyébként annyi loot van,hogy nálam kapásból 1 perc alatt betelett a leltár,pedig nem mentem mélyre.Szigeten is sok kaja,meg cucc van.Szerintem ezt tuti hogy nerfelni fogják.Vagy én játszom alap fokozaton :)
  • Ironman2
    #8
  • Ironman2
    #7
    Játék kezdéskor irják mik várhatóak még a közeljövőben.Végül is csak mégtöbb cucc,meg jármü,meg csilivili,szóval ami kell,az már mind benne van a játékban.
  • Ironman2
    #5
    j
  • Norbertboy
    #5
    Köszi Iron az ajánlást. Érdekesnek tűnik, a kívánságlistára raktam.
  • Ironman2
    #4
    Szerintem bátran merüljetek a víz alá kezdéskor,nagyon sok loot található.Egy szigethez vagyunk közel,mindenki oda fog lubickolni az elején,ez lesz a starthely.A víz alá benézve szédületes a látvány,egy egész Fallout világot tettek be oda.Lehet jó mélyre is úszni,de az elején az oxigén mennyisége ezt ugye nem engedi,craftolást még nem nagyon néztem,el voltam foglalva a látvánnyal.Unity motor is szépen muzsikál megint.
    Az egér érzékenységet fel kell nyomni minimum 4-re,v-syncet kilőni.FOV beállítás nincs,pedig nem ártana neki,borzalmas az alap látótér.Na egyelőre ennyi,majd folytköv!
  • Ironman2
    #3
    Na Sunkenland rajtra kész,és egész jó ára van neki.Most derül ki,milyen játék is valójában!
  • Ironman2
    #2
    Már vagy ötször néztem meg a trailert,és nekem olyan azonnal akarom érzésem támadt tőle :)
  • Ironman2
    #1
    Ezt a gyöngyszemet ma találtam,mivel pár napja kijött a gameplay trailere,már pár éve hegeszti a fejlesztő,még igy is korai státuszba fog kijönni,de már igy is egy kész játékot kapunk.
    Nem is egy játékot,ez ugyanis több játékötlet ötvözete,ha a trailer alapján az lesz amit látunk,akkor ez egy brutál játék lesz!
    Leginkább Raft,de van benne Rust,Subnautica,Fallout,Stranded Deep,7 days to die (gyrocopter miatt is! pofátlanul átvették egy az egybe ugyanazt,még az irányítása is ugyanolyan állítólag!)

    Na de lessétek meg a hangulatos trailert,engem egyből ledobott a székről!



    Steamen hamarosan elérhető,én már várom nagyon! Co-op lesz ebbe is,meg LAN egyelőre.

    Steam oldal

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.04.14. 11:43:06