4
Havendock
  • Ironman2
    #4
    Megjelent az első lakó,házat kellett neki építeni,mit ne mondjak meglepődtem hogy leveszi a vállamról a rengeteg melót.Ez megcsinál magától mindent.Feltölti nyersanyagokkal az eszközöket,nekem csak gyüjtögetni kell :) Megjelent az első kereskedő is,nem mondom meg hogyan,itt viszont valamiféle cserekereskedelm folyik,mert eladni kell ahhoz hogy tudjunk vásárolni,mindenki nulla pénzzel indul.Ez még amugy megfejelve multival,érdekes game lesz.Főleg hogy lehet benne repkedni is madárkával,és le lehet menni a viz alá tengeralattjáróval,sőt,viz alatti bázist is lehet épiteni majd benne.Rengeteg kutatási lehetőség nyilik majd meg az asztalnál,elég hosszú a sor ahogy néztem.Gondolom az űrhajó már itt is a végét jelenti majd.
    Kereskedő jön majd folyamatosan,szépen dudál is egyet,nehogy lemaradjunk róla.Némelyik tárgyat,eszközt lehet upradgelni is,hogy hatékonyabban termeljen,és lehet bele dolgozókat is tenni.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.02.08. 13:56:47
  • Ironman2
    #3
    Bétára mindenképpen feliratkozok holnap,a kulcs miatt is,mert elképzelhető hogy az már a rendes játék lesz majd amit kiadnak.Bugot nem nagyon találtam eddig
  • Ironman2
    #2
    Na szóval,én még a tutorialba tartok,két káposztát kéne elérnem,mert kell a technológiai fejlesztéshez,meg amugy jó lenne farmolni is vele,ja meg kell a hidhoz is.Viszont pár ezüst kéne kihalászni a vizből,ha erre jönne az a rohadt dobozláda,de nem jön erre.Máshonnan nem ad ezüstöt most jelenleg.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.02.08. 00:03:20
  • Ironman2
    #1
    Egy újabb gyöngyszem került a kezembe a minap,igaz a demója már tavaly óta elérhető,2 nap múlva nyilt béta lesz,csak regisztráció kell,majd elmondják úgyis.Tavasszal meg jön az early acces,de már most a demo is annyira sokmindent tud,és szórakoztató,hogy le a kalappal a készítők elött!
    Ebbe aztán van minden,igaz az ál3d-s izometrikus grafika sok embert visszataszít,meg a rajzfilmes megoldás,de igazándiból a felfedezés,és játékmenet kárpótol ezért a látványért.
    Raft-os stilusba kezdünk,vadásszuk a nyersanyagokat a vizből,amik éppen balról,jobbra úsznak a képernyőn,közbe építgetjük a platformokat,teljesitjük a küldetéseket,hogy jobbnál jobb cuccokat,és helyszíneket elérjünk,sokat kell építkezni,és gyüjtögetni.Van némi survival is,étel,és ital kijelzőre kell figyelni,bár ez az elején már könnyen megoldható.Viszont ami nagyot dob a játékon,az a többi játékos jelenléte a pályán,még nem értem el odáig,lehet a demoban nincs is ilyen,de jópofa ahogy bemutatják őket.Láttam lehet menedzselni is karaktereket,meg befogni őket munkára,kb mint a Conan Exilesbe,be lehet rakni őket a gépekbe,hogy felgyorsuljon a craft.Szóval online,és offline karakterek megtölthetik a pályát.Némelyik kell is a továbbjutás érdekében.Később akár egy egész várost is menedzselhetünk.Ráadásul le lehet menni a viz alá is elhelyezni cuccokat egy idő után,ha elérjük azt a technológiai szintet,mivel az is van a játékban.

    Steam link


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.02.07. 23:59:47