8
SSL handshake failed error 525 segitseg kene
  • CSOCSO
    #8
    Haho. Mas browserekkel elerheto. Chrommal probaltam incognitoban de meg ugy sem mukodik. Mindenesetre kitoroltem mindent chromebol. reset. disable extensions. Semmi.. Ujrainstalalltam. Mielott bejelentkeztem a google accountomba akkor mukodott!!!! Ahogy bejelentkeztem nem mukodott.
    Fingom nincs mit es hol kene neznem.
    Es az az erdekes meg, hogy incognitoban nem jon be az oldal de ha ranyomok az accountomnal hogy guest akkor ugy mukodik... wtf
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2023.01.31. 04:54:10
  • Kissssss0 #7
    ma is volt némi kihagyás...
  • Yodafon
    #6
    Nem csak neked nem erheto el a fo sg.hu. Nekem mar 1 hete legalabb hibat jelez. Oldal fejlesztoi nem nezik?
  • ximix #5
    Nem értek hozzá, de itt sokszor elhangzik
    https://kinsta.com/knowledgebase/ssl-handshake-failed/
  • RushRally3
    #4
    tök unalmas itt, az lenne a legjobb, ha senkinek se lenne elérhető :(
  • tigeroo
    #3
    Lefuttattam egy webes tesztet, azt dobta vissza hogy USA-ban is elérhető az oldal.

    https://www.uptimia.com/website-availability-test/8dafbac2

    1. Windows10: command prompt-ba, Mac Terminal-ba ha beírod hogy "ping sg.hu" akkor mit ad vissza?
    2. Próbáld meg Canary Chrome vagy Brave böngészőből is.
    3. Tippemre amúgy kliens oldali a hiba, valami VPN-en keresztül próbálkozol ahol le lenne tiltva?
  • ntex
    #2
    VPN?
  • CSOCSO
    #1
    Haho. Amerikaban elek. Sg tag vagyok mar 22 eve es valamiert nem jon fel a weboldal tobbet chrome-n keresztul. ( Most edge-t hasznalok de jo lenne ha a chromeon keresztul mukodne. Azt irja ki hogy SSL handshake failed error 525. Minden mas weboldal mukodik az sg-n kivul. Probaltam minden-t kitorolni a chromebol. Az se segit. Probaltam teljesen mas gepet mas szolgaltatoval. Azon sem jon be. ( ugyanugy chrome) Valaki tudna segiteni?

    probeltam rakeresni de azt irja por kerult a gepezetbe, majd probaljam kesobb.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2023.01.11. 21:07:43