5
  • bunny
    #5
    Átlagnézőt ez nem érdekli, sőt még a rajongók nagyrészét sem, csak azokat akik igazán fanatikusan követik a lore-t. A többség egyszerűen akar egy jó sztorit ami kikacsint, bemutat olyan szereplőket akiket már ismer, és ez tök jó, hogy látod XY elődeit vagy épp fiatalon. Jó ez, nekem tetszett speciel.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #4
    Valamilyen szinten érthető. A Gyűrűk Ura lore tökéletes megértése majdnem nehezebb, mint egy egyetemi diploma megszerzése, random Hollywood-i íróktól nem elvárható a hitelesség.
  • wraithLord
    #3
    Szerintem nem érdekli őket, és gondolom, a licenszjogok miatt csinálják így. Nem zavarna, ha jó lenne, de szerintem annyira nem az. :D
  • dregnarr1 #2
    Készítők:

    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2023.01.01. 10:29:18
  • wraithLord
    #1
    A Másodkorban nem is volt Saruman még Középföldén, majd 1000 évvel később a Harmadkorban küldik oda az Istarikat.
    Aztán a sorozat mégis azzal kezd, hogy valamelyikük lepottyan az égből (igazából odahajóznia kéne, de az már tényleg csak részletkérdés). :D

    A Másodkornak ott van vége, amikor a LotR filmek prológusa játszódik, tehát amikor Gil-Galad és Elendil legyőzi Sauront (legalábbis technikailag, gyakorlatilag Isildur győzi le.), és onnan még 1000 év, mire megjelennek Gandalfék... :D