8
  • Ellaberin
    #8
    Tegnap beletekertem az egy 6+ órás végigjátszásba. Lehet részenként , mint film végignézem :D
  • Ender Wiggin #7
    Szerintem jó játék. És a gépigény sem csillagászati. A woke-osított Dead Space-nél mindenképpen vonzóbb...
  • Ellaberin
    #6
    Hát, na ezt rosszul tudtam. (Mintha a YT-on UE5-nek láttam volna beharangozni.)
    Viszont a cikk sokkal nagyobb bajokat ír, az viszont gáz. De várjuk meg míg kijön és majd fél-egy év múlva már játszható is lesz :P
  • Sir Cryalot
    #5
    https://wccftech.com/the-callisto-protocol-pc-stuttering-is-unbelievably-bad-says-digital-foundry/
    lmaooooooooooo és még mindig van lejjebb
  • Sir Cryalot
    #4
    "The Callisto Project was created with one of the final iterations of Unreal Engine 4 and with access to a full motion capture studio - and this ..."
    publicity stunt
    ingyenreklámot csináltak egy karakter importtal lmaooooooooooo
  • Sir Cryalot
    #3
    nem ue5
  • Ellaberin
    #2
    Nos, ha a minimum tényleg ennyi, akkor az Unreal5 valóban jól sikerült darab.
  • Sir Cryalot
    #1
    "Olyan élethűek a Callisto Protocol motorjának erejét bemutató karaktermodellek, hogy alig lehet megkülönböztetni őket a valóságtól
    Az Unreal hihetetlen ereje"

    :DD várom a prohardveres maszkulin jelzőket videojátékokra, izmos,szőrös stb. Lesz itt még wájemsziéj is.