6
  • kalapos01
    #6
    Nagyon szépen bekeretezted a dolgokat és kihagytad a lényeget, a 2022-t, de persze már előtte is látszik.

    Senki nem beszélt a múltról - arról sok éve beszéltünk, mindenki pontosan tudja, hogy régen hogy alakultak a bevételek. Ma ma van. A jelen. Nőnek a mozis bevételek. Gigasiker is voltak idén. Lesz is. A lényeg, hogy tavaly nőtt az előző évhez képest. És idén nő az előző évhez képest. NNNNNYILVÁN tudjuk, hogy miért. De én nem arra reagáltam, hogy "Pár éve éveken át eleve csökkent a mozilátogatók száma. ", hanem arra, hogy "Eleve csökken a mozilátogatók száma. "

    Mert ugye nem csökken. Hanem nő.
  • Macropus Rufus
    #5
    Na jó nő. Ha úgy vesszük, hogy 72%-al zuhantak be a covid miatt akkor 1%-os emelkedés is növekedést jelent, de ez a szám még kb. a fele ami 2019-ben volt. Szóval bezuhant. És nem is fog sztem vissza térni a 2019-es érték. A jegyek jelentősen megdrágultak. Ha belegondolok, hogy egy 4 fős család 3000/fő jegy áron megy be a moziba akkor 12000Ft-ért már kb. 4 streaming csatornára is előfizethet a család. De ha mellé teszem az aranyába mér popcon-t meg az üccsit akkor bőven bele fér havi egy mozisás árába havi 4 streaming csatorna előfizetése.
    Szóval el tudom képzelni, hogy picikét még nő, de aztán megáll. A ilyen árak mellett a mozik korszaka lejárt nálunk.

  • kalapos01
    #4
    "Eleve csökken a mozilátogatók száma. "

    Mármint nő.
  • vizes
    #3
    Persze, vannak ők is, de nem hinném, hogy ők akkora forgalmat jelentettek volna. Eleve csökken a mozilátogatók száma.
  • peterx
    #2
    Szabadságon lévők, délutánosok, nyugdíjasok? azért van elég ember hétköznap délelőtt is
  • hawkie22
    #1
    Most úgy öszintén, ki az, aki hétköznap délelött moziba ment? Esetleg ovisokon vagy iskolás osztályokon kívül?