19
Miért nem csinálják meg az oldalt normálisra?
  • Hiuuz #19
    Bmeg, ezt a rejtett funkciót :D Köszönöm a felvilágosítást, ha erre jársz vendégem vagy egy kávéra!
  • VinylToy #18

    A pirossal karikázott részre vidd az egérmutatót és megjelenik a Hozzáadás kedvencekhez felirat!
  • Hiuuz #17
    Böngészőben hogyan lehet a fórum kedvenceket szerkeszteni? Levenni vagy hozzáadni a listához topikot? Hátha lesz válasz.
  • RushRally3
    #16
    már a kereső se megy napok óta :(
  • piros mogyi
    #15
    Csak itt tetszhalott.

    Azért itt is vannak részek, amik még jól futnak.
  • Kepek
    #14
    Érdekes módon Prohardvert látogatják az emberek, szóval a fórumozás nem halott teljesen.
  • AnuluWork #13
    Ezzel az accal ...
  • tigeroo
    #12
    jellemző újreg duma
  • NEOreg3
    #11
    Miért? Sajtért.
  • piros mogyi
    #10
    Nem ezt nem a topikra értem.
  • piros mogyi
    #9
    Még hancúrozhatunk egyet, mielőtt bezárják a boltot. Majd elmondhatjuk, hogy voltunk zárás előtt.
  • MerlinW
    #8
    Én sem tudom mi van a háttérben, de simán el tudom képzelni hogy a reklámokkal és a hírszekcióval nullszaldós az oldal. Azaz a jelen körülmények közt örüljünk hogy egyáltalán létezik még. A lokális, nem tartalomspecifikus fórum, mint platform ma már nem tartozik a divatosak közé (ez tisztán látszik a felhasználóbázison mindenhol, nem csak itt). A tulaj meg 20+ éve üzemelteti, ami hosszú idő, én se akarnék már foglalkoznék vele. Nagy hasznot kihozni már nem lehet ebből.

    Valszeg nincs mindenben igazam, de én így látom. Viszont mindenki írhat Tibornak (email a láblécben), amikor van ideje/kedve, általában szokott válaszolni.
  • Dodo55
    #7
    És ugye az oldal őse pont úgynevezett virágboltként kezdte a pályafutását
  • vérpocok
    #6
    Tehát akkor nem lehet regisztrálatlan felhasználóként böngészni az oldalt, vagy nem lehetett korábbi regje, amit már valami miatt nem használ.
  • piros mogyi
    #5
    Ez komoly igazság. :)

    Viszont lehet jó, profitábilis, építő irányba is elmozdulni. Máshogy nem beszántjuk, és ültetünk ide virágokat.
  • tigeroo
    #4
    2004 óta vagy itt
  • Dodo55
    #3
    "ha nevelőszülőkhöz adnánk"

    Tudtommal már évekkel ezelőtt azokhoz került
    Legalábbis a technikai üzemeltetés, illetve a fórum, mert a híroldal főszerkesztője viszont elvileg még mindig egy régi tag, akár alapító is lehetett talán.

    Én csak réges-régi mendemondákat hallottam róla, hogy aki erről többet tudhat, az talán azt is tudhatja, hogy ezek lesznek -e az 5-ös lottó nyerőszámai: 97 88 79 31 5
  • MerlinW
    #2
    Semmi sem tart örökké.
  • AnuluWork #1
    2001 óta vagyok itt. De ez most nagyon gáz. Voltak lent és fent periódusok, de kb. a Huaweies reklámig legalábbis a működésben nem nagyon voltak problémák. Tartalom, stb., ja, ott akadt, de most ez sajnos senki gyerekének tűnik és olyan is. Az se segítene rajta, ha nevelőszülőkhöz adnánk, mert vsz pont azok hiányoznak már mögüle, akik miatt a kétezres évek elején ideszoktam.

    Az SWG-vel kapcsolatos emlékeim mindörökre megmaradnak, pedig már a régi fórum is hiányzik, archiválva valahol régebben még megvolt ..., ami miatt sok rosszat alapból nem tudok róla mondani, meg nem is fontos úgy 20+ év után, de sajnos, mára sok jót se, pedig f...a kis közösség volt itt anno. Volt ...
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.11.10. 17:47:45