13
  • Sydra
    #13
    "Kezdjük minden országban a nemzettől idegen emberekkel."
    Nem tudom ez mit jelent. Én csak az erőszakot ellenzem. Ha valaki nem árt másoknak, eltartja önmagát, vagy mások önként eltartják, tőlem maradhat.
  • Sydra
    #12
    Semmi bunkóság nincs abban ha valaki ellenzi a zsarnokságot. De azt értem, hogy neked ez miért nem tetszik.
  • Tetsuo
    #11
    Abban egyetértünk, hogy az abnormálisokat deportálni kellene. Kezdjük minden országban a nemzettől idegen emberekkel.
  • Sydra
    #10
    "Te nevezel fasisztának másokat és utána deportálnád őket?"
    Szóval itt csak te veheted semmibe mások alapvető jogait. Ha más erre úgy reagál, hogy semmibe veszi a te jogaidat az már nem oké. Sőt egyenesen a másik a képmutató, mert visszaütött. :D
  • Bruce_Willis
    #9
    "mert a normális emberek nem viselnek el ilyen törvényeket."

    Két ilyen bunkó beszólás után, érzek némi ellentmondást a hozzászólásodban.
    Persze csak akkor ha magadat is a normális emberek közzé sorolod.
  • Macropus Rufus
    #8
    :D
  • Armagedown
    #7
    Te nevezel fasisztának másokat és utána deportálnád őket?
  • 0Fritz
    #6
    Nem érted, a romkocsmában megmondták neki, hogy kína a gonosz.
    Ne zavard össze önálló gondolatokkal.
  • Tetsuo
    #5
    Már egy ideje Kína is magasabb morális és kulturális szinttel rendelkezik, mint a Nyugat.
  • Sydra
    #4
    Igen ezért kellene a hozzád hasonló fasisztákat deportálni, mert a normális emberek nem viselnek el ilyen törvényeket.
  • Cat #3
    Jó, ha tudod, hogy mindkettő itthon is tiltott, évszázadok óta. Bizonyára te is ismered a zugirászat és a kuruzslás szavakat, előbbi két évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető, a másik akár három év is lehet.
  • Sydra
    #2
    Akkor akár el is húzhatnál Kínába és ott tapsikolhatnál az ilyen komcsi/fasiszta ötletekhez!
  • Ender Wiggin #1
    ez mondjuk jogos...