12
  • Bruce_Willis
    #12
    A Vectornator biztos nem, nézd meg a honlapján a lehetőségeket:
    https://www.vectornator.io/download

    A Shapr3D-t megjelenése óta követtem, csak az utóbbi pár hónapban nem. Ez újdonság. Igazából, nekem az tűnt fel a megjelenésükkor hogy teljesen elutasítóak voltak más platformokkal szemben.
    Magyar fejlesztés, magyar srácok kezdték el, de magyarul egy büdös szót nem voltak hajlandóak leírni, nem válaszoltak a kérdéseimre. A fejükbe szállt a dicsőség, az apple kitüntetés miatt.
    Aztán jó sok lóvét toltak a startupba külföldi befektetők, és most már lehet hogy szemléletet is váltottak.
    Utoljára szerkesztette: Bruce_Willis, 2022.05.10. 13:58:36
  • Macropus Rufus
    #11
    Shar3D for Windows: https://www.shapr3d.com/windows
    Vectornator Pro: https://pcmacstore.com/en/app/1470168007/vectornator-pro-vector-art

    aztán lehet ezek nem azok amikre gondoltál. De név alapján azonosak.
  • BeNO52
    #10
    Azért egy legalább ZWCAD szintű AutoCAD alternatíva Linux-ra biztos sokaknak tetszene :)
  • Bruce_Willis
    #9
    Semmi, bár az illustrator nem jött be ipaden.
    Olyan szoftvert kerestem, keresek amelynek van ipad verziója, mert szeretném a tervezést néha pihenés közben is folytatni.
    A vectornator eléggé megtetszett, és mivel épp cserélnem kell a PC-met, veszek egy mac minit. Kipróbálom, ha nem jön be eladom. Az adobe XD-t még azért ki fogom próbálni, bár nincs ipad verziója.
    Sajnos az átjárás a szoftverek között csak ritkán lehetséges, más szoftverben létrehozott layereket sem mind ismeri fel.
    Utoljára szerkesztette: Bruce_Willis, 2022.05.09. 23:02:49
  • MerlinW
    #8
    Adobe cuccokkal mi a baj?
  • Bruce_Willis
    #7
    Nem jól láttad, egyiknek sincs, egyik sem tervezi.
    Mondjuk a Shapr3D az amúgy is csak ios-re fejleszt egyelőre, hisz csak ipad próval és apple pencillel használható.
    Mindhárom nagyon elismert a kategóriájában.
  • Macropus Rufus
    #6
    úgy láttam, hogy a Sharp3D-nek és a Vectornator-nak van win verziója. A Sketch-nek nincs.

  • Bruce_Willis
    #5
    Sketch, Vectornator, Shapr3D
  • Neocortex
    #4
    Melyik menő cég lövi tökön magát ennyire?
  • Bruce_Willis
    #3
    Ha kötelezővé teszik a magánembereknek, és a cégeknek is, akkor Kína le fog maradni.
    Én pont most kajtatok weboldal tervezéshez szoftvert, és azt látom hogy sok menő cég, melyek igazán innovatív megoldással állnak elő, csak mac-re és ipadre fejlesztenek, és nyíltan le is írják hogy nem is szándékoznak windowsra és androidra fejleszteni.

    Így nehéz lesz leváltani a szoftvereket, a hardverről nem is beszélve, hiszen az M1 chipet nem tudja űberelni semmi. És ezt a teljesítményt évente hatványozzák.
  • MerlinW
    #2
    Csak nő és nő a feszültség a nemzetek között, nem lesz ennek jó vége.
  • mortep
    #1
    Németeknek a windows leváltása sem sikerült, nameg meg kell nézni a huawei telefonrészlegét... Nem igazán tudják mit akarnak odafent
    Utoljára szerkesztette: mortep, 2022.05.09. 11:38:11