16
  • Cyberdog
    #16
    Rosszul tévedsz. Willis nettó vagyonát 255 millió dollárra becsülik.
    Név: Bruce Willis
    Nettó érték (2022): 255 millió dollár
    Havi jövedelem és fizetés: 2 millió dollár +
    Éves bevétel: 24 millió dollár +
    Befektetés : Bruce Willis sokat fektetett be az ingatlanüzletbe, és filmproducerként is tevékenykedik.
    Személyes befektetés: 101 millió USD
    Luxusautók: 02 millió USD
    Bruce Willis körülbelül 20 millió dollárt kér filmenként. (megjgy: gondolom nem a ZS kategóriásokért)
    HÁZ : Bruce Willis Los Angelesben, Kaliforniában, Amerikai Egyesült Államokban él. Bruce Willis 2007-ben vásárolta meg ezt a luxusotthont. Ennek az ingatlannak a becsült értéke körülbelül 17,6 millió dollár. Különféle ingatlanokkal is rendelkezik szerte a világon.
    Autók Bruce Willis autógyűjteménye meglehetősen nagy. Bruce Willisnek a világ néhány legjobb luxusautója van. A Bruce Willis tulajdonában lévő autómárkák közé tartozik a Porsche, a Mercedes Benz, az Alfa Romeo és a Bentley.
    Átlagos filmdíj : hozzávetőlegesen 23 millió USD és 25 millió USD között.
    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2022.02.10. 12:26:22
  • quatlander
    #15
    "a vagyonát alsó hangon 10-20 milliárd dollárra becsülik, ha jól tévedek"

    Nem lesz sok az egy picit? :)
  • wraithLord
    #14
    Én nem ismerem Willis anyagi helyzetét, de biztos megvan neki az oka, hogy miért csinálja. Mert ugye csinálja.
    Szerintem csak élni akar a helyzete adta lehetőséggel, hogy csak azzal pénzt tud keresni, hogy látszik (értsd, benne van egy filmben, vagy az arca benne van akármiben).
    Pl. 2 millió dollárt kapott csak azért, hogy megengedte egy orosz telefonos cégnek, hogy az arcával reklámozzák magukat (konkrétan deepfake-kel rárakták az arcát a reklámban lévő egyik orosz csávóra). 2 millió dollárt kapni gyakorlatilag a semmiért azért nem rossz az ő ligájában sem. És szerintem kevés olyan ember van, aki azt mondja, hogy neki nem kell több pénz. Főleg, ha gyakorlatilag nem kell érte csinálnia semmit, vagy alig kell csinálnia érte valamit.
    Willis egy befutott A-listás sztár, és most ezt kihasználja relatíve kicsi, de könnyű pénzekért.

    Részemről kár, hogy csak ezt csinálja, mert bírom, de teljesen érthető.
  • Csucse
    #13
    Oké de Willis pályája eddigi kb 40 sikeres éve során, több milliárd dolárt filmezett össze és akkor még nem beszéltünk más befektetésekről... pl a szintén igen sikeres Planet Hollywood vendéglőláncról ugyebár... a vagyonát alsó hangon 10-20 milliárd dollárra becsülik, ha jól tévedek... akkor minek neki még zsé..? Csak nem szórta el mindet... Billgenyót meg aligha pipálja le már, főleg ilyen filmekkel...
  • Cyberdog
    #12
    A kérdés, hogy foglalkoztatnák-e még a nagy stúdiók...
    Én szeretném azt hinni, hogy az a Willis akinek a filmjeit szerettük és szeretjük, Ő már 2016-ban visszavonult, s helyette párhuzamos univerzumból származó Willis filmjei láthatjuk azóta, olyan "nagy sikerű" alkotásokat, mint a Cosmic Sin, Deadlock, Fortress ésatöbbi.... Hívhatjuk innentől kezdve paraWillis-nek is.
    Vagy tényleg két Willis van. Egy A listás színész és egy B vagy Zsé vagy Trash listás színészecske. Willis gonosz ikertestvére. :)))
    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2022.02.07. 12:37:41
  • wraithLord
    #11
    Hát a matematika már csak így működik. Sok kis érték összege egy nagyobb érték.

    (Valószínűleg nem kap annyit ezekért a szerepekért, mint egy komoly film főszerepért, ezért csak "akar".)
  • Csucse
    #10
    Szóval a sok kis zsé, hoz nagy zsét?
    Utoljára szerkesztette: Csucse, 2022.02.06. 22:10:20
  • wraithLord
    #9
    Szerintem csak szimplán annyi van, hogy alacsony kötlségvetésű filmből többet kell bevállalni, hogy ugyanannyi pénzt folyjon be neki, mint egy-egy hollywoodi A-filmből. Nem ennyire kell neki a pénz, hanem így akarja megkeresni ugyanazt a pénzt, amit 1 rendes filmmel kapna.
    Ennek a stratégiának pedig pl. az az előnye, hogy nem várnak tőle semmit, csak hogy ott legyen, és néha látszódjon a feje a filmen, plusz mindenki hozzá igazodik.

    Szerk.: közben már leírták...
    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2022.02.06. 20:01:11
  • kalapos01
    #8
    ööö, ha kellene neki a pénz, akkor miért ilyen nullbüdzsés filmekben szerepelne? ebben nincs logika. egy stúdiófilm jobban fizet, mint 10 ilyen. ezek előnye annyi, hogy sokszor nagyon keveset kell dolgozni, tehát értékarányban nem rossz a dolog, de 40 ilyen kéne évente jó gázsihoz.
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2022.02.06. 19:53:06
  • Prof William
    #7
    Nem tudom, hogy ennyire kell-e a pénz Willis bácsinak, vagy valaki esetles zsarolja, hogy ilyen szarokban szerepeljen, de egyik lehetőség sem túl fényes.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2022.02.06. 19:45:15
  • Ender Wiggin #6
    Á, sokkal rosszabb. Nézhetetlen, indie-film.
  • wraithLord
    #5
    Nem láttam, de akkor ezek szerint nem is fogom megnézni. :D
  • Cyberdog
    #4
    Ethan Hawk új filmjét láttad már, a Zeros and Ones-t? Hát arra sem lehet azt mondani, hogy fergeteges. :)) Hasonló minőséget képvisel mint Willis legutóbbi filmjei...
  • Csucse
    #3
    Tisztességben megőrült bácsi...
  • wobbler
    #2
    Kopik a kopi?
  • wraithLord
    #1
    Kevin Dillon a szegényember Ethan Hawke-ja (a képen)? :D Nem ismerem, de kinézetre ő jut róla eszembe. :D