1
  • takysoft
    #1
    A sorozat sajnos lényegesen kevesebb hangsúlyt fektet az időutazásra, mint a romantikára. Sőt... sajnálatos módon idiótán nagy hangsúlyt fektet a testiségre különösen a romantika felett.

    A "Szürke 50 árnyalata" rajongóinak bitosan be fog jönni ez a vonal, az hozzám hasonlómm átlag pasinak nem annyira.

    A sorozat erőssége, hogy jó karakterek vannak benne, és remek skót akcentus. Olyan remek akcentus, amit sajnos kevés másik alkotásban hallani. Igazából nagyjából ez volt oka annak, hogy követtem a sorozatot az ötödik évadig :)
    (aztán átmentek amerikába, eltűntek a skótok, és megszűnt a varázsa számomra)

    Szóval időutazós sorozatot vártam. Nem azt kaptam, nem az a hangsúly, de volt, ami továbbra is érdekessé tette.

    A ruhák is szépek. Alapvetően vannak idiótaságai, meg kicsit picsogós itt-ott, de jó sorozat.

    Hogy egyetértek-e az IMDB-s 8.4-gyel, azt nem tudom. Nekem érzésre inkább 7 körül van.

    De ez elsődlegesen romantikus kosztümös sorozat. Akit ilyen érdekel, azt ne rettentse el az "időutazós" dolog, mert tényleg nem az a hangsúly ebben.