7
Expeditions:Rome az Expeditions sorozat harmadik tagja
  • Hunor1
    #7
    Hello. Valaki játszott már a gladiátoros DLC_vel ? Én most szereztem be, de nem vágom hogy ez a kampány módban hogyan játszható.
    Ugyan is én az egyiptomi kampányt tolom már, ott is a 12 tartományból 10-et elfoglaltam. Szóval elkezdtem már a gladiátor módban, és a görög országi küzdelmeket végig is csináltam, legyőztem a görög bajnokot is. ezután átmentem az egyiptomi arénába, de ott még nem kezdtem el. Azt kérdezem hogy ha folytatom az egyiptomi kampányt akkor a térképen is meglesz az aréna ? be tudnék oda menni harcolni ha a kampány módban vagyok ? ( azt olvastam hogy a görögöknél a "stop the mule" misszió teljesítése után már mutatkozik a kampánytérképen is az aréna, sőt a táborban is lesz egy faszi aki mint egy mellék missziót invitálhat is az arénába) köszi a választ, mert nincs kedvem előről indítani a kampányt .
  • Hunor1
    #6
    szerintem nem. az induló karakteredet lehet "alkotni" a többi "kapott+ kész karakter, de nekem megfelel. tulkép realisztikusabb is így.
  • TomStorm
    #5
    Ma vettem meg kiváncsi vagyok rá.Expedition Vikings is tetszett.
    Itt is lehet saját magam által kreált karaktert a csapatba?Vikings-be ez nagyon jó volt
  • Hunor1
    #4
    köszi hogy nyitottál topikot! Ave!
  • Hunor1
    #3
    köszi köszi ! remek, ahogy a játék is! Üdv mindenkinek aki játszik ezzel! :))
  • Montanosz
    #2
    Expeditions Rome
    Deepl Magyarítása elkészült.
    Verziószám: 1.1.21.58239

    Elérhető: https://www.facebook.com/groups/pcjatekokgepimagyaritasa
    Egész jól sikerült hála a deepl motorjának



    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.01.25. 13:40:31
  • Montanosz
    #1
    STEAM

    Gamestar teszt

    Esport teszt

    Playdome teszt


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.01.25. 13:31:29