4
  • Chriss745
    #4
    Én az 1gbps fel/le optikai csomagomért 4025 forintot fizetek a telekomnak Magenta 1-ben, ez is tizen pár euró, és azért nagyon sok helyen elérhető, nem hiszem el, hogy a top 10-be nem fértünk bele ezzel meg a digivel.
  • DRFlame
    #3
    Az ár-érték arányt szerintem jobb lenne ár-sebesség aránynak hívni. Az érték ugyanis szubjektív. Az emberek túlnyomó többségénél kihasználatlanul heverne az 1G fölötti rész, vagyis annak úgy kb. 0 az értéke. De még aki valamennyire ki is használja annál sem jelent a tízszeres sebesség tízszeres értéket de sokszor még másfélszerest sem. Én biztos előbb fizetnék 1G-re 50 eurót, mint 10G-re 75-öt.
  • kjhun
    #2
    A DIGI 2.5/10G-s szolgáltatása, már biztosan nem fog az év hátralévő napjaiban elindulni, az szent! Talán január, február tájékán indulhat, de lehet tavasz lesz belőle. Valószínűleg, a felvásárlás miatt is. Az árak se kőbevésettek egyenlőre, mivel a reklámvideó is eltűnt, a cég oldaláról.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2021.12.29. 18:14:22
  • cateran
    #1
    "A legjobb ár-érték arány viszont Svájcban van, ahol a 10 Gbps-os elérésekért 75 eurót kell fizetni havonta."

    Ahem...DIGINet 1000 (FTTH) - HAVI ELŐFIZETÉSI DÍJ (BRUTTÓ)
    3 100 Ft/hó
    Amugy meg: A DIGI 2021 decemberében indítja el Magyarország jelenleg leggyorsabb lakossági internetszolgáltatását, a Fiberlink 10 G-t előfizetőinek
    A Fiberlink 10G szolgáltatás havidíja bruttó 5000 Ft, a Fiberlink 2,5G havidíja bruttó 4000 Ft
    A szolgáltatás 2021 decemberétől Budapesten, majd ezt követően 2022-ben további megyeszékhelyeken is elérhető lesz.