10
Ready or Not
  • JonasSandor
    #10
    Ma este 7-től jelenik meg teljesben.
  • hawkie22
    #9
    Köszi a gyors választ, akkor teszek vele egy próbát, legfeljebb megy a refund, ha esetleg ne tetszene.
  • Norbertboy
    #8
    Szerintem hülyeség, én sokat játszottam a SWAT 4-el és nagyon jól szórakoztam egyedül. Szerintem simán játszható társak nélkül is, persze ez csak az én véleményem.

    Én már rég játszottam vele, de szerintem nagyon jó játék.
    Utoljára szerkesztette: Norbertboy, 2023.12.09. 14:21:16
  • hawkie22
    #7
    Játszik valaki a játékkal? Nagyon gondolkodom a megvételén, de kicsit elriasztanak a hozzászólások, miszerint szólóban nem annyira poén.
  • TomStorm
    #6
    Megnyitották Club-ot meg egy másik tesztpályát illetve sok mindent tartalmaz a nagy patch
  • robicarlos6
    #5
    Elég szépet megy a játék. Már több mint 1 milliót adtak el belőle
  • Vadnokedli
    #4
    Originally a "Schoolshooter" map miatt dobta őket mert fostak a controversytől nem?
    Nekem pont ezért lett érdekes a játék és figyeltem fel rá, mert nem hátráltak ki. SWAT4-et szerettem "kiskoromban"

    - Megakarom venni egy ideje, de ismerőseimből egyet se tudtam még rávenni.
  • robicarlos6
    #3
    Steam adatlap

    Brutálisan jóra értékelik az új SWAT játékot, a Ready or Notot

    A hülye Team17 meg dobta a játékot. Örülök neki hogy végre nem only netes a dolog hanem lehet egyedül is tolni. Régóta parlagon van már ez a téma mert se egy új Swat nem jött se semmi ilyen témában ami single..
  • Samurai84
    #2
    Én is megvettem, bár én mindig is inkább R6 párti voltam. Aki szereti a Swat-ot, annak tetszeni fog, de vegyétek figyelembe, hogy Early Access - jelenleg a Swat4 Elite Force sokkal többet tud és a grafikát leszámítva mindenben jobb is.

    Nekem a Ground Branch jobban tetszik, csak onnan egyelőre hiányzik a team AI.
  • Norbertboy
    #1
    Korai hozzáférésben már kapható a játék. Igazi
    SWAT klón. Végre egy játék vissza adja azokat az élményeket. Én csak a SWAT 4-el játszottam és imádtam. Mindenki döntse el mennyire adja vissza azt az érzést esetleg aki még nem játszott vele próbálja ki milyen egy túszokkal teli épültet megtisztítani egyedül vagy csapatban.