5
  • nlght
    #5
    Háát én csak streameket láttam, nem játszottam vele, de gagyi benyomást keltett.
    RTS kategóriában ott van a 2013-ban megjelent Company of Heroes 2. Annak sokkal jobb a grafikája és a harc élménye AoE4-hez képest.
    AoE2 a régi időkben elment ezzel a lövedék fizikával, de 2021-ben az AoE4-ben is ugyanaz a vacak lövedék fizika van? Egy nagy vicc az egész, öngólt lőttek pedig lehetett volna az RTS kategória új királya is. De majd a CoH3 is lassan megjelenik.
  • Vanek úr
    #4
    Ellentmondanék a cikk írójának: szerintem nem ettől lesz többszörösére duzzadni a fanbase. Egyrészt az igazi fanok nem fogják ezt a részt a szívükbe zárni (én legalábbis biztosan nem fogom beszerezni - de sokan mondták (akár itt alattam is), hogy inkább maradnak a régi AoE-eknél), másrészt nem hiszem, hogy majd ezzel fognak sok-sok új játékost szerezni. Sőt!
  • dregnarr1 #3
    Tekintve, hogy mind a mai napig jönnek az új tartalmak az AoE2 HD-hoz, szerintem a nagy rajongók nem fognak egy jó ideig átugrani erre a változatra. Talán majd ha kibővül ez is legalább akkora tartalmi nagyságúra, mint most az új AoE2.
  • Terawatt
    #2
    2D vs 3D - szerintem teljesen rendben van az art style. Ha tolsz rá nvidia effectes egy sharpeninget az sokat dob.

    köszi a cikket, jó volt :)
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #1
    Age of Empires 2 HD ennél szebb.