9
  • NEOreg3
    #9
    Ha azonnal kell raktárról, akkor annyi. Ha tudsz rá várni pár hetet akkor rendeld meg olyan helyről, ahol nincs túlárazva.
  • Macropus Rufus
    #8
    "Hát igen, az már más kérdés, hogy 140ezerért tudsz venni egy 1050Ti-t és akkor lesz egy alsókategóriás videokártyád ami önmagában még semmire sem használható, vagy rádobsz még 40-et egy PS5-höz"
    hát most nézegettem pár oldalt... 240-250k környékén vannak a PS5 vasak.

  • zola2000
    #7
    A durva az hogy konzolból olyant is lehet hogy levesz a 140ből 30at és 110ezerért Xbox series S ami jó sima fullHD játékra bekapcsolt RTXel, míg az 1050ti lassan arra se lesz elég, és az csak videokártya, míg egy konzol a komplett gép
  • NEOreg3
    #6
    Hát igen, az már más kérdés, hogy 140ezerért tudsz venni egy 1050Ti-t és akkor lesz egy alsókategóriás videokártyád ami önmagában még semmire sem használható, vagy rádobsz még 40-et egy PS5-höz, amivel PCs high körüli grafikán tolhatod a legújabb játékokat 4k-ban. Ilyen árak mellett csak azok fognak gamer gépet építeni, akik megtehetik és nem zavarja őket a pofátlan túlárazás.
  • Voltan
    #5
    Nem mindenkinek felel meg a konzol Nekem is csak másodlagos eszköz, mindig is az lesz.
  • robicarlos6
    #4
    El kell felejteni ennyire egyszerű.Nekem is már csak netezésre van a pc.
  • ntex
    #3
    Engem ez sajna nem vígasztal, PC-m van csak :D
  • robicarlos6
    #2
    Konzol szerencsére egyre több van főleg ps5
  • ntex
    #1
    Drágulások, chiphiány, anyámkínjahiány, kriptovaluta bányászok, scalperek... Szép kilátások elé néz a gaming ágazat