53
Black Geyser: Couriers of Darkness magyar fejlesztésű RPG
  • JonasSandor
    #13
    Nem lenne rossz mert sok sok órát beleöltem már ha nem lenne rohadt nehéz a cucc más bajom nincsen vele.
  • Montanosz
    #12
    szvesen, ja néha várni kell a forditásra ha egymás után több forditani valot nyitottál meg, mondjuk a kiadhato parancsoknál vagy tárgyak leirásánál
  • farferi
    #11
    Köszi szépen.
  • Montanosz
    #10
    letöltöd (reipacher aktuális verziot)
    https://github.com/bbepis/XUnity.AutoTranslator/releases

    berakod a unitys játék fő mappájába ahol az exe van,
    elinditod, végig fut
    lnk fájlt készit, azt elinditod, eljutsz a játék menübe, aztán kilépsz mert ekkor csinálja meg a alkönyvtárt magának, ekkor még nem magyar
    aztán
    Nyissd meg az AutoTranslator mappát, és nyissd meg a Config.ini fájlt
    Módosítsd a következő sorokat, hogy így nézzen ki:
    Language = hu
    FromLanguage = en
    MaxCharactersPerTranslation = 500

    Ugyan itt én a GoogleTranslateV2 helyett a DeepLTranslate-t irom bew mert az szebben és élvezhetőbben fordit, sztem teljesen jó majd meglátod, én m,ost az Osirist probálom vele,tök érthető



    5) Kész. Nyissd meg a játékot az "******(Patch and Run).lnk" használatával

    itt lejjebb görgetve irja angolul
    https://github.com/bbepis/XUnity.AutoTranslator

    itt magyarul
    https://sites.google.com/view/atomrpghungaryno1/ford%C3%ADt%C3%A1s


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.09.27. 15:20:32
  • farferi
    #9
    Ez a fordító amit írtál, hogyan működik? Kicsit kiábrándító, hogy beszereztem a játékot mivel magyarok csinálták, erre nincs magyar nyelv.Megértem angolul is de anyanyelven csak más játszani.
  • Montanosz
    #8
    pathfinderről nagyon rosz kritikákat olvastam, azt nem is néztem, ezt főleg a magyar nyelv miatt tologatom ha van szabad időm
  • JonasSandor
    #7
    Megéri most 2000-ért megvenni?,vagy annyira nem jó mint a pathfinger?
  • Montanosz
    #6
    pause és ugy is adhatsz ki parancsot, illetve van előre definált viselkedés és csoport összeállitás harc esetére
  • JonasSandor
    #5
    Most adják a pc world mellé XDXD
    Ebben is be lehet állítani a körökre oszthatóságot?
  • Montanosz
    #4
    hát én két napja játszom vele, sztem a pathfindert veri játékélményben, sokkal erősebb az rpg vonal, mindenesetre kb a skyrim meg a kcd kötött le ennyire legutobb
  • lwb
    #3
    Beneveztem az early accessbe, de az a helyzet, hogy Pathfinderhez képest is elég gyenge a minőség, pedig az is csak AA rétegjáték. A cím, hogy Black Geyser pedig átgondolásra lett volna érdemes, mert azóta is dőlnek rajta a röhögéstől a native speakerek. Hogy miért, azt mindenki - piszkos - fantáziájára bízom.
  • Montanosz
    #2
    Mivel magyar fejlesztés, szeretném ezzel a topikkal is támogatni ismertségét!

    HONLAP

    STEAM

    TESZT

    Ígérik a magyar nyelvet is, addig is remekül megy az unityforditoval mint a képen is látszik nem sok kivetnivaló van a szövegen.






    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.09.22. 08:51:48
  • Montanosz
    #1
    Mivel magyar, szeretném ezzel a topikkal is támogatni ismertségét!