20
banner
  • Waczkor
    #20
    Mennyit toltad?Szerintem bizonyos autók nem látszódnak egyből,én 18 as szinten vagyok de pl rx8 at nem láttam még megvehetot,nem tudom hogy bizonyos autók csak használt kereskedesben vannak e vagy szalonban is.

    Engem jobban idegesít perpill az hogy nehany küldetésben majdnem egy percet kell várni mire elindul a verseny?Nem lehet valahogy elnyomni vagy csak én nem jöttem rá?Pl a Porsche s lemans küldetés,utolsóként indulok,eddig még nem sikerült ha retryolom megint számol vissza.

    Amúgy a jatek maga tetszik,grafika még a vezetés élménye,de tény hogy nagyon gusztustalan amit műveltek kezdve a magas árakon át a kevés penzosszegig amit ad versenyenkent a porgetesekig.Es nem azért zavar mert vágyom a 10x milliós autókra,hanem egy sima skyline megvétele is kb lenullaz,nem lehet autókat eladni,amiket soha nem fogok használni,sikerült rosszul tuningolni dragre egy autót,le se tudom venni nem lehet visszaallitani az alapra vagy ahhoz kell a 100000-res stock motor?Azt hittem ea,2k,take two után már nem érhet meglepetés de a Sony is sikeresen beallt a sorba...
  • haflac
    #19
    Megvettem én is online 70euro-ért, ps4 pro-n tolom.Fizika tök jó.Viszont minél többet játszok vele, annál kevésbé tetszik. Katasztrófa a pályafelhozatal. Kevés! Nincs elég versenypálya a világon csak ez a pár darab? Az autóválaszték is inkább vicces, mint jó. Nincs 190-es, w221-es merci. Ha a Mercedesre mész, csak az SLR van, az AMG-nél találod a többit. Ez szégyen, de ezek a koncepció szarok ezek kellenek. Bmw full hiányos.
  • joe662
    #18
    Az endurance versenyek hol vannak, nem találom öket.
  • csabush
    #17
    Igen, egyértelműen fejlettebb ilyen téren, de egyébként tök jól fut a korábbi generáición.
  • Vadnokedli
    #16
    Hát ez a hardveres fejlettség előnye.

    Az a M2.SSD (amit bele lehet rakni bővítésként) ami a PS5 ben van olvas/ír kb 5000 MB/s-el míg ez a HDD ami a PS4-be van 300 MB/s? de lehet sokat is mondtam.

    Az onboard tároló ami rá van forrasztva az szerintem még többre is képes a direkt összeköttetés miatt.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2022.03.05. 16:04:37
  • csabush
    #15
    Nem azt mondtam, hogy nincs rendben, csak hogy sokkal tovább tölt mint PS5-ön. Amit a csávó betöltött a videón, az PS5-ön 4 másodpercig tartott, PS4-en 28.
  • Vadnokedli
    #14
    Sima PS4-en nyomom nem PRO-n és szerintem a töltésidő rendbe van GT Sport-hoz hasonló.
  • csabush
    #13
    Néztem róla videót, nem rossz PS4-en sem, főleg a pro-n értelemszerűen, a töltési idők magasabbak viszont, elég sokkal.
  • Mozes
    #12
    Jönnek az első review-k és nagyon dicsérik, de arról sehol nem olvastam, hogy PS4-en milyen a játék :( PS5-ön nagyon ott van 90%-okat kap mindenhol
  • Waczkor
    #11
    Sziasztok.

    Arról szeretnék érdeklődni,hogy várható e olyan multiplayer mód a hetedik részben,ahol lehet egy baráttal versenyezni ketten és a többi versenyzőt AI-val feltölteni?Tehát coop kampány mint például f1 játékokban,vagy bármilyen online bajnokság ahol mehetünk ketten egymás ellen és más ai versenyzők ellen?Gt sportot kezdtem nem rég,első gt-m,tudom hogy ez nem teljes rész,próbáltam guglizni de nem nagyon találtam erre vonatkozó infót.Annyit nem játszunk hogy mások ellen lenne esély,meg gondolom nagy része a játékosoknak kormánnyal tolja,ezért szoktunk ketten multizni de egyre kevesebb játékban van erre mód.Sajnos assettoban sincs ai multiban.Koszi a válaszokat.
  • Szabi #10
  • BenedekFeco
    #9

  • Vadnokedli
    #8
    Kérlek javítsatok ki ha tévedek, de ha PS store-ból rendelem elő 25th anniversary editiont (legfullosabb?)

    Akkor PS4-re és PS5-re is letölthetem majd?
    PS5 még nem érkezett meg, de azért lehet hogy PS4-en még nyomnám előtte.

    Ez már mellékes de egyébként van rá mód hogy U.K. Accot át "konvertáljak" Magyarra? ?
  • Szabi #7
  • Szabi #6
    jók ezek a videók, de azért lehetne inkább klasszik gémpléj is.. High Speed Ring NSX-el, vagy valami... :D

  • Szabi #5

  • Szabi #4
  • Stockbauer33 #3
  • BenedekFeco
    #2
    Csak ezért fogok PS5-öt venni
  • Szabi #1
    Jelenleg úgy tűnik, hogy 2022 március elején jelenik meg végre, nagyon várom, remélem lesz hozzá valamilyen limitált PS5 is :D




    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2021.09.12. 06:01:17