1
  • camper
    #1
    Én nem tudom hányféleképp lehet még hírverést csinálni ennek a retek cégnek, annyi ingyen reklámot kap szerte a világban mint más senki.
    Ha épp nincs a nagy tömegek számára valami emészhető blődség - önjáró taxi, repülő taxi, 3M $ biztosítás minden utazásra, stb - akkor azzal kerülnek be a hírekbe, hogy hogy vitájuk van és hogy őket szegényeket elnyomják, pedig igazából csak az elmaradott szabályokat kéne hozzájuk igazítani.

    Hogy miért pont hozzájuk az eddig még sosem derült ki. Igazitsuk inkább hozzám.

    Ha nem teljesíti az elvárást tiltsák le a pics_ba, mit lelkiznek itt egy ilyen céggel? A világ legegyszerűbb dolga, csak ki kell húzni a netkábelt a cég abban a pillanatban megszűnik létezni.
    Nem itt már 10 éve a Szomszédok teleregényt kell követni, hogy most szegény főhős talpon marad e vagy sem, de míg követed addig is rendelgesd az ubert.

    Hát én kimehetek Amerikába zöldkártya nélkül, adózás nélkül, minden szabályt áthágva és velem is ott fognak egy évtizeden keresztül lelkizni, jaj legyek szíves ne csináljam..?
    A fenéket... fél órán belül visznek el, még az unokámtól is elvesznek mindent.