11
Zero Hour
  • AnuluWork #11
    Azért tök jó, hogy ismét vannak ehhez hasonló játékok!

    Ott van a Ground Branch az orig R6 GR fejlesztőktől, még mindig Earlyben, itt van ez, meg jön Ready or Not! Szóval azért végre van választék. Kinek mi!?
  • Samurai84
    #10
    COOP serverkereső vagy matchmaking lett végül?
  • Samurai84
    #9
    Ránézek ma én is, de tegnap már egy streamer srác mutogatta... Hát ennek a hajónak a belseje érdekesen néz ki azokkal a színes üvegekkel. Az AI ahogy láttam még mindig ostoba, gránátnak egy kis pukkanás a hangja, stb...
  • TomStorm
    #8
    Mentem egyet VSS-el+Steiner Laser+smoke nagyon durva!
  • TomStorm
    #7
    Új pályák,fegyverek,füst gránát,intro-k a mapokhoz,fegyver hangok javítva,Steam Guard on,büntetés on ha kilépsz,Kill report,új inventory rendszer,fegyver statisztika...
  • Samurai84
    #6
    PVPt egyet mentem, csapattal biztos jó, akárcsak a coop, egyedül jobb a Rainbow.
    Jó lesz ez, ha a single playerekre is gondolnak. Ehhez kell értelmes enemy AI, és értelmes társak.
    Ground Branch ami még jó, csak ott 2077 lesz mire érdemben elkészül a játék...
  • TomStorm
    #5
    Nehézségre gondoltam inkább AI-val kapcsolatban a nyitó posztban ami igaz elfogultnak hangzik.
    Így elsőre tetszett csak hogy megadják magukat,pontosan lőnek,becserkésznek.
    De aztán idővel rájöttem hogy tényleg van mit javítani azért de nagyon élvezetes!:)

    Pvp-t még nem próbáltam lehet úgy az igazi
  • Samurai84
    #4
    Bocs, valóban rosszul fogalmaztam. Nem lehetetlen, hanem iszonyat mázlival lehetséges, hogy sikerülni fog. Pár hó appal ezelőtt még normál üzemmódban mentek a botok, nem volt könnyű, de nem volt instakill amint meglátnak.
    Jelenleg a Breaking Meth egyedül nekem lehetetlennek tűnik, pedig nem rambózok, figyelek, de zavaró hogy pl. az enemy AInak hangja sincs sokszor mikor jönnek mögéd, ez így elég gáz...
    Jó lenne ez, ha lenne értelmes matchmaking legalább random béla fedezné a hátam vagy én az övét.
    Nem bántani akartam a játékodat, csak vicces volt hogy írtad, hogy az AI valami eszméletlen. Aki járatos a taktikai shooterek terén, az tudja, hogy az AI az valami borzalom. Ezért nem értem mi az ami eszméletlen szerinted...
    Jelenleg a modol Swat4en kívül nincs értelmes AI egyik ilyen játékban sem, és egy párat kipróbáltam hidd el. De cáfolj meg.
  • TomStorm
    #3
    Ötödik pályán vagyok túl solo-ban.Nincs olyan hogy lehetetlen
  • Samurai84
    #2
    Bocs de te pénzt kapsz a reklámért?
    Az AI hónapok óta egy vicc, kb. soloban lehetetlen sok pályát lenyomni, mert a terroristák insta fejest lőnek a legkönnyebb fokozaton is. Emellett látnak a sötétben, fölösleges lekapcsolni az áramot, csak magadat szivatod vele.
    Hangulatos lenne, de ezekkel az ellenfelekkel ez így egyelőre gyenge. AI segítőket ígérnek, de szerintem halott ügy.
    Ja és a legnagyobb probléma. Csak barátokkal lehet coopozni, mert szerverkereső ugye nincs....

    Nem lehúzni akarom, csak helyén kell kezelni a dolgokat. Ground Branch szintén hónapok óta áll, pedig az szerintem hosszútávon jobb lehet majd, csak ugye azt is 5 en fejlesztik...

    Aki jó hardcore shootert akar annak marad a Swat4+SEF mod egyelőre.
  • TomStorm
    #1
    Üdv!
    Először is:Nagyon Hardcore/Realisztikus a program!Mindenki így készüljön rá ha érdekli.

    A cselekvések másodperce/töredéke határozza meg a sikert.
    Taktika főszerepben a csapatmunka és a helyes fegyverarzenál előkészítése a bevetésre.
    Az AI eszméletlen na itt viselkedése van az ellenfélnek!
    Hangulatos,nehéz,igényes és végre SWAT game!

    2 nehézségi szint(Regular/Hardcore) Single player,Co-op,PvP,Career,tréning és pályaszerkesztő.
    Az ára 10Euro Steam-en




    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2021.08.14. 22:50:11