5
  • Valkitor
    #5
    Ebben a filmben igazán gonosz emberek ölnek mindenki mást, ez a legsötétebb gengszterfilm amit eddig életemben láttam, még jó hogy nincs benne humor. Amúgy tényleg lehetne jobb sajnos :)
  • Macropus Rufus
    #4
    am. a többi Guy Ritchie film olyan mélyen szántó gondolatokat közölt nem?
    Ez a film pontosan bele illik a sorba, már ami az erodálódást illeti.
    (a lista szubjektív, de nem hinném, hogy olyan nagyot hibáznék vele)
    1. Ravasz, az Agy és a két füstölgő puskacső. <- nekem ez a legtutibb Ritchie film
    2. Blöff. <- nem rossz, de nem is olyan frankó mint az első
    3. RocknRolla <- a zenék jók, van néhány olyan jelenet ami jó. De ennyi.
    4. Igazán dühös... <- igazából nem rosszabb mint a RocknRolla, de fényévekkel marad el az elsőtől. (akár csak a Rock 'n Rolla)
    Amit anno megcsinált a Ravasszal, azt soha többet nem tudta megismételni, de próbálkozik vele. Ami nem megy, nem kell erőltetni, szokták volt mondani.

    Utoljára szerkesztette: Macropus Rufus, 2021.06.22. 12:14:02
  • BrockSamson
    #3
    Ez egy olyan hetkoznap esti, egyszer nezos film volt. Ez nagyjabol mindent elmond.
  • cateran
    #2
    Speciel egyetertek a cikkel...Akciofilmnek elmegy, de Guy Ritchie filmnek marha gyenge igy aztan kozepes az egesz (mondjuk nalam meg igy is koroket ver a Boss levelre....)
  • Dynamic
    #1
    Nekem eddig az év akciófilmje, amit többször is meg tudok nézni. A humor számonkérését nem igazán értem. A zsáner abszolút nem kívánja meg, Ezerszám tudok hasonló filmet mondani, ami humor nélkül a keménységgel akar hatni (JS filmográfiájában is van nem egy). Ráadásul ha egy "igazán dühös ember lelki világát" akarjuk érzékeltetni, akkor végképp nem értem, milyen humort szeretne látni a cikk írója.