8
  • wraithLord
    #8
    Igen, gondoltam, hogy az OBS meg a Youtube miatt duplán szarok a videók. De egy 4K videót is néztem, és az biztos nem volt szarrátömörítve meg szétkenve, mert lehetett látni a pixeleket az objektumok szélén. Ez a kép annál olajfestmény-jellegűbb és sokkal több szín van benne. Az a 4k-s videó jobban tetszett. :D
  • Sir Cryalot
    #7
    Videokban be van kapcsolva a szétkenős SMAA+TAA, én megnéztem a demót kikapcsolva és úgy néz ki mint a kép , nem photoshop.

    1080p + szétkenés = 1600*900 vagy rosszabb + KÉTSZERES videó tömörítés = 1280*720

    Kép = szinte tömörítetlen 4K

    Hát igen...
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.04.19. 11:48:55
  • wraithLord
    #6
    Technical alpha gameplayt néztem, nem egy darab feltupírozott random képet valahonnan. (És ott van, hogy "leszámítva...")
  • Sir Cryalot
    #5


    " úgy néz ki, mint ahogy emlékszem, hogy kinézett "

    ?:D
  • Sir Cryalot
    #4
    Iszonyatosan jó cucc , úgyis szétmodolják szóval lehet kezdeni összekészíteni a zsetont Kotick Bobbynak .
  • Sippie
    #2
    Pöpecül néz ki, de 40 eurot nem ér, főleg annak akinek megvan a régi.
  • wraithLord
    #1
    Jól megcsinálták, kb. úgy néz ki, mint ahogy emlékszem, hogy kinézett :D. Persze leszámítva a fényeket meg az effekteket, mert azok jobbak, és leszámítva a kis részleteket, mert azok pedig nem voltak (gondolok itt a kis felbontás miatti részletek hiányára). Meg persze az interface se olyan, mint volt.