10
  • nirriti
    #10
    Ezt úgy mondod mintha Kurtzman legfőbb célja az lett volna, hogy olyan Star Treket csináljon amit elvárnál miután a régi sorozatokat végignézted.
    Utoljára szerkesztette: nirriti, 2021.03.29. 03:36:08
  • csulok0000
    #9
    Miért nem szakadnak már erről a "Start Trek új sorozat" vonalról. Csinálhatnának végre egy független sorozatot is amit nem köt a meglévő univerzum. A "régi" sorozatok jók voltak, izgalmasak, de a mostaniak 1-2 rész után unalmasak.

  • Magnum PI
    #8
    Én konkrétan azért hagytam abba az STD-t, mert több szereplő is borzasztóan irritált. Nagyon kíváncsi leszek kik is azok a "közönség kedvencek" akiket átemelnek.
  • wkm
    #6
    Ez a "fejlődés" olyan, mintha hormonkezelés következménye lenne... :)
  • Steel
    #5
    Az STD-nél nehéz lesz szarabbat összehozzni. Úgy járt mint a Diablo 3. A nevet megtartották. Csak igazi Star Trek helyett lett belőle egy szép színes műanyag hiszti-dráma.
  • lodoviktrema
    #4
    A Discovery idáig az egyetlen Star Trek, amit nem néztem végig, remélem annál jobb lesz.
  • wraithLord
    #2
    Érdekes casting, kíváncsi leszek rá. De sokkal szimpatikusabbnak tűnik, mint a Discovery szereplői.
    Mondjuk biztos ez is múlik a művészeti vezetőn/látványtervezőn/nem tudom min, nem értek hozzá...