8
Hardcore Shooter/Open World/Survival
  • Normen76
    #8
    No akkor alkalomadtán belenézek :)
  • TomStorm
    #7
    Kinnt az új Patch rengeteg javítással és mondhatni új grafikával
  • TomStorm
    #6
    Várom!
  • Normen76
    #5
    Készül egy jelentősebb fejlesztés új játék lehetőségekkel, területtel, fegyverskinekkel, előbb utóbb járművek is jönnek. Lassan, de azért fejlődik a játék. Szívesen felcserélném idővel a SCUM-ot erre a játékra, ha kidolgozzák kicsit jobban.

    Work in progresss
  • TomStorm
    #4
    Úgy nagyjából aki Squad,Tarkov player az go EU szerver 200/201 akinek idegen a HC Shooter az menjen v.mi kis szerverre pl.Albatross Hun és ha belejön,már boldogul Scav-ekkel és kezdi unni vagyis megismerni útvonalakat missziókhoz és meg is csinálni missziókat,Heliket vagy már unja hogy a Drop csak az övé ha odafut akkor váltson komolyabb szerverre
  • TomStorm
    #3
    Nincs sajnos.Talán az lehet a gond hogy ugye már 1 éve került ki "koraiba" és azóta nem sokat fejlődött.

    Vagy aki kipróbálja az megy Hun Albatross szerverre ahol senki nincs.
    Tényleg hetek óta,naponta belépek oda és senki nincs ott.

    Én a 210-esen kezdtem anno de az is gyenge(megismerni a játékot jó volt!)

    Most már a fő szerveren vagyok 200-as na ott észnél kell lenni de rámentem 201-re is az se rossz ha nincs kedvem sokat Pvp-zni.

    Meg hát ugye HC Shooter ami igen réteg game.
  • Normen76
    #2
    Nincs nagy nyüzsgés :)
  • TomStorm
    #1
    Deadside egy túlélő játék ami Dayz és Escape From Tarkov elemeit tartalmazza és nagyon is jól!
    Korai hozzáférés a játék így a map csak egy részén lehetünk(ami így is nagy).

    A játék természetesen Hardcore.A térképen vannak Safe zónák ahol kereskedni lehet(itt nem támadható a játékos).
    Craft,bázisépítés bárhol.
    Missziók random a térképen(4 féle nehézségi fokozattal),Eventek,cargo drop stb..

    Bár Post-Apocalypse világ de zombik nincsenek(végre!:)Helyette Scav-ek mint Tarkovban akik járőröznek nagy távokon is.
    A fegyverek realisztikusak a grafika,pálya design jó,napszakok hosszúak.


    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2021.03.17. 10:18:38