9
  • Tetsuo
    #9
    Azért rossz, mert félremegy. mert nem a lényeges elemeket veszik át nosztaligából, hanem valami értéktelen dizájnt csupán.
    A Renault annak idején valóban innovátor volt, ma egy hulladék az egész cég és a márka.
  • bdzsana
    #8
    Nekem viszont rohadtul bejönnek. Nem olyan sok model van azért ebben a stílusban nyugodtan lehet válogatni a többi között, miért gond az, hogy neked nem mindegyik jön be? Válassz magadnak olyat ami bejön és örülj a széles palettának.
  • Cefet
    #7
    A Renault is a 4-est akarja "újragondolni". Tolják ezt köcsög retrót, de nekem se jön be pedig már 50 vagyok. Ennyire ötlettelenek a tervezők? Ha igen, akkor a Google a barátjuk. Rengeteg szuper ötlet van a neten.
  • Mertos
    #6
    A 350 kW-os töltő nagyon a jövő, ráadásul még ha lesz is valahol, te pont nem ott leszel. Soha ne mond hogy soha.
  • Inquisitor
    #5
    A reklámvideójában benne van, hogy miért így néz ki. Ez egy 40 éves modell újragondolása. Én a helyükben annyira NEM erőltettem volna. De ez van. Viszont a belső tartalom ... nem azt mondom, hogy ez a jövő. Csak azt, hogy ha ebeb az irányba fejleszt az összes konkurens, akkor nem annyira sokára tényleg ilyesmi lesz a jövő. Végre nem kell egy éjjelt vagy egy műszakot tölteni a kocsit.
  • t_robert
    #4
    ja olyan, mintha megcsúszott volna a kocsi és oldalról nekicsapódott valami ferde felületnek, ami jól benyomta az ajtót és a karosszériát is... :)
  • bkroy
    #3
    Szerintem is ronda. Oldalról olyan, mintha meghajtogatták volna az ajtókat.
  • Celeborn
    #2
    Hú, hát ez borzasztó ronda.
  • Tetsuo
    #1
    Ez jó kis autónak ígérkezik. Teszt nélkül nem lehet verdiktet mondani, de valószínűleg nem lesz meglepetés.