6
  • Sequoyah
    #6
    Nem, nem kotelezo ismerni az osszes vilagsztart. Foleg a fiatalabb generacio sztarja. De nyert 5 Grammyt, szoval hivatalosan is elismert sztar.

    Ha nem tetszik ne nezd meg. Masnak meg tetszik, ok majd megnezik. Vagy hallgasd meg a zenejet es akkor majd eldontod hogy tetszik-e. Tobb felnott csalados embert is ismerek akik kivancsiak voltak hogy miert bolondulnak erte a tinik, es aztan nekik is tetszett...
  • takysoft
    #5
    "nem rólad szól a világ, nem te vagy a középpontja"
    Akkor rólam készülne film :)

    Nem értetted, mire gondolok. Nekem ez a Marylin Monroe féle istenítés.
    Értem én, hogy a piac igények alapján működik, és erre van kereslet.

    Én arra utaltam, hogy érdemek nélkül magasztalni valakit... hát veszélyes.
    A civilizációnak kicsit jobban oda kéne figyelnie arra, hogy milyen embereket bálványoz.
    Ez a dolog kicsit jobban működött a kommunista érában. Ott nem kerülhetett bárki a TV képernyőre.

    Marilyn Monroe mindig a tökéletes alappéldám. Minden tizenéves csaj az ő vagány idézeteit osztogatja a Facebookon, mint alapvetéseket a boldog élethez és a nőiességhez.
    Miközben maga a nő, aki mondta őket... hát egy iszonyú beteg személyiség volt. Aki végigszenvedte az életet, drogozott, majd túladagolva kinyírta magát.

    Ez a lány 19 éves. Épp az ilyeneket szokta a "sztárvilág" megrágni és kiköpni.
    Várjuk meg, amíg 30 lesz, és nézzük meg, hogy hol lesz akkor.

    A "sztárolás" veszélyes, mert példaképként állítja a híres embereket a serdülők elé.
    Zenével lehet hírnevet szerezni. Én a programozással nem fogok, ez tény :D

    Nézz rá erre a lányra! Bármilyen fotón. Halgass bele a dalszövegeibe.
    Tényleg ezt szeretnénk tolni?

    Persze minden érának megvannak a maga zsánerei. Amikor és fiatalabb voltam, akkor Avril Lavigne volt és a "lázadjunk".
    Aztán jöttek az emók, és az "jaj de szomorú vagyok"
    Most van ez a lány és az "utáljunk mindent"

    Aláírom, lehet, hogy én gondolom túl a dolgot, és ez tök oké.... csak szerettem volna, ha érted, mire célzok :)

    Ha kicsit okosabban sztárolnánk, akkor Neil deGrasse Tyson lett volna az USA elnöke, és nem Trump...
    Utoljára szerkesztette: takysoft, 2021.02.04. 14:09:06
  • kalapos01
    #4
    "hát erre hatalmas szükség volt..."

    Nagyon fontos szem előtt tartanod, hogy nem rólad szól a világ, nem te vagy a középpontja. Nem kell elvárni, hogy minden neked készüljön. Teljesen rendben van, ha másnak is készítenek dolgot rajtad kívül. Érthető, ha fáj a dolog neked (NEKEM IS FÁJ!), és azzal is egyetértek, hogy az a legfontosabb, hogy valaki szép-e vagy sem azonban a műfajt a jelek szerint nem nagyon érted.

    Elmagyarázom. A dokumentumfilm (vagy sorozat) nem feltétlenül életrajzi dolog, hanem dokumentál egy időszakot. Van dokumentumfilm kisgyerekekről. Ez meg valakinek a munkájáról szól. Egy időszakról. Szólhat 50 évről is, de 1 hétről vagy egy napról is. És még híresnek sem kell lennie ahhoz valakinek, hogy dokumentumfilm készüljön róla.
  • takysoft
    #3
    19 éves.... hát erre hatalmas szükség volt...
    Ha esetleg meghal, mire elkészül, legalább volt valami értelme.

    A Tiger King-et még csak megértettem mondjuk, de azért EZ....

    Van vagy 500 hasonló tinisztár...
    Lady Gaga-ról oké, hogy készült, mert dalokat ír 15 éve... 10 éve már saját magának. meg mire 18-ban kijött a filmje, kiadott 6 lemezt, hatalam sikerrel.
    Ennek a csajnak meg van kb 1 híres száma.

    De legalább ronda...

  • Bazsa20
    #2
    Ismernem kellene ezt a világsztárt??? Hány éves is, hogy már doku készül róla? Lassan már meg sem kell születni ahhoz, hogy sztár legyen az ember...