6
  • M2 #6
    Ez elég optimális becslés a forint árfolyamát tekintve. Mire ez kijön, az alap iPhone lesz 700 ezer, forintban, változatlan dollár árazása mellett.

    Szerintem nálunk 1 milliós ár alatt nem lesz hajlongós iPhone.
    Utoljára szerkesztette: M2, 2021.01.21. 00:07:29
  • M2 #5
    Az életben soha semmire nem mondták, hogy ők találták fel, ez csak egy ostoba emberek körében terjedő "legenda".

    Van egy kétértelmű marketing szövegük, amit könnyen lehet hibásan értelmezni (direkt így van kitalálva):
    "első alkalommal egy iPhone készülékben".
    Valós jelentése: eddigi iPhone nem tudta egyik sem, de ez már végre tudja.

    Az iparág szenzációkat generáló és mindent könnyen emészthetőre egyszerűsítő médiája húzta rá az Apple-re. hogy megreformálta a zeneipart, majd az okostelefonok piacát. Mindkettő erős leegyszerűsítése a valóságnak. Helyesen: jelentős szerepük volt ezen folyamatokban.
    Majd azt a címkét is megkapják, hogy elhozták az ARM forradalmat a procik piacán, az M1-re épülő gépeik miatt.
    Utoljára szerkesztette: M2, 2021.01.21. 00:04:25
  • wraithLord
    #4
    De az Apple-nél az is egy fontos fícsör, hogy drága, szóval ott nem lesz eltántorító tényező.
  • Tntmaxy
    #3
    Én úgy hallottam hogy már az ájfos 7 óta gyárilag tudja ezt a fícsört. :D
  • mortep
    #2
    több különböző gyártó is bemutatta saját hajlítható okostelefonjait, amelyek ugyan a magas piaci árak miatt nem hódították meg a vásárlók széles rétegeit


    Az apple-re meg nem jellemző, hogy magas piaci árakkal dolgozna...(iróniaveszély)

    Szerintem a "forradalmi" termék piacra dobásának pillanatában el fognak majd kérni érte vagy 700e forintot... ki ad többet?
    Utoljára szerkesztette: mortep, 2021.01.19. 14:23:12
  • VolJin
    #1
    Tesztelik a kijelzőt, amit nem ők gyártanak, de a végén csak kiderül, hogy ezt is ők találták fel...