9
  • Sir Cryalot
    #9
    Várni nem elég, defend the honor of cd projekt red
  • szgege
    #8
    A videó amit kiraktak a cikkben: 2020. Dec. 12, nem is a mostani állapotot adja. Ez így kamu és clickbait szint. A másik, hogy írják a minimum követelményekben SSD ajánlott, nah egy PS4 esetén ha a tulaj nem foglalkozik vele, nem takarítja ki, nincs újrapasztázva, HDD van benne + úgy tárolja hogy nem tud hűteni rendesen az sokat ne várjon ha nem foglalkozik vele. Várom azt az időt mikor a CDPR kijavította a bugokat és ha jön egy ilyen félre vezető cikk, szépen kapják a pereket vagy a felszólítást helyesbítésre.
  • TokraFan
    #7
    A Cyberpunk esetén külön kéne választani azt, hogy a fostalicska konzolokon nem megy -ami a cég sara is nyilván, mivel kiadta rá a játékot pedig nem kellett volna-, és azt, hogy milyen maga a játék. PC-n, megfelelő hardveren nincs benne több bug, mint bármilyen más, hasonlóan összetett játékban volt megjelenéskor, sőt, jobb állapotban van, mint mondjuk a Witcher 3 volt a start pillanatában. Maga a játék eszméletlen jó, a történetek, a háttérvilág magával ragadó. A város/map pedig szimplán a legjobb, amit valaha láttam.

    Sajnos elkövették a hibát, hogy kiadták az özönvizes kenyérpirítókra is. Egy ilyen volumenű játékot next.gen only kellett volna kiadni, mert nem lehet olyan szintre butítani, amit egy avétos PS4 elbír. Ez hiba volt. De maga a játék a bugok ellenére kiváló, a hibákat javítani lehet és fogják is. Olyan hiba nincs, ami miatt ne lehetne végigjátszani a játékot. A Skyrim-ben ezzel szemben hónapokig volt de a Bethesda sz*rt rá, mégsem volt ilyen sírás mint most.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.01.03. 07:18:38
  • Sir Cryalot
    #6
    Intravénás first person gamerek védik a preorderfüggő ezersebből vérző játékfejlesztő céget amelyik úgy rakapott a preordereztetésre hogy állítólag még a platform holdereket is átbaszta :DDDD
    GYÖNYÖRŰ :DDDD
    irány az addiktológia...
  • Zsombor99
    #2
    Azt hiszem, hogy a Mafia-trilógia feldolgozása mutatja meg jól, hogy mikor érdemes belevágni egy ilyenbe és mikor nem. A harmadik rész alapból rossz volt, azon az új kiadás semmit nem javított. Az első részre ráfért az újítás, amit becsületesen meg is csináltak a készítők és példaértékű lett a végeredmény.
    Ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni! A legelső rész Definitive Edition verzióját mikor kijött akkor azonnal megvettem Steam-en keresztül, és hát, elsőre kissé elállt a lélegzetem attól, hogy mennyire csodásan és élethűen néz ki az egész , de sajnos még nem igzán moddolható, ami nekem persze kissé hiányzik belőle. Ezt leszámítva, aki játszotta az eredetit, annak csak ajánlani tudom az új verziót! Az eredetihez képest egyszerűen csodálatosan néz ki (persze némileg erősebb gép kell hozzá, de ez várható volt)...
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2020.12.31. 15:48:27
  • mumoka 2012
    #1
    hát a Cyberpunk 2077 le a kalappal kiváló lett igaz bug akad 1-2 de akkor is super a PlayStation 4, Xbox One illene le cserélni újra és menni fog ott is de ennyi erővel hogy mért nem megy zx spectrum is kérdezhetném. xd