8
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #8
    Lustak voltak mas gps antennat tenni/tervezni a Mediatekes verzioba. Hiaba raktal ra esetleg mas romot, ha ugyanazokat a drivereket hasznalta "blob" formaban ugyanazzal, vagy ugyanarra epulo kernellel. Ha teljesitmennyel van a gond az hardver tervezesi hibaja is lehet, ugye hoelvezetes is nagyon nem mind1 mikent van megoldva.
  • Palinko
    #7
    Az új készülékei engem sem győztek meg, de 2017 nyarán az E4 jó ár/érték arányú készülék volt
  • grobs
    #6
    Motorola+MTK igazi gyilkos páros :) Ennél lejebb már tényleg csak a dzsunka van.
  • Palinko
    #5
    Kipróbáltam több szoftvert de nem javult és a gps antennával sincs gond, mert akkor nem lenne tele a net más Moto E4 Plus tulajok siralmaival. Ott van a sima E4 snapdragonnal mellette és sokkal előbb talál GPS jelet meg sokkal pontosabb. Lehet hogy a mostani chipsetük már nomrális de 3 éve ezek szerint nem volt az.
  • PLaci #4
    Van egy Helio X23 -as tabletem. Minden szép és jó, amíg nem akarok valami értelmes játékot játszani, mert a bűn gyenge GPU miatt az aksi iszonyat gyorsan merül....
  • zola2000
    #3
    Redmi 9em van mediatek helio g80al, teljesen jó.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #2
    Szoftverel es/vagy a Gps antennaval van a gond.
  • Palinko
    #1
    Nekem most Mediatek-es telóm van soha többet, ugyanebből a telóból a kisebb változat Snapdragonos és mindenben jobb, pláne a GPS-ben.