18
  • Frekvency
    #18
    mndenki azt kapja amit megérdemel : )
  • Frekvency
    #17
    :DDD
  • Zombee
    #16
    És milyen jó játék a Rogue Squadron! Amúgy PC-re is kijött az első része, mai napig kapható is digitálisan.
    Mai napig egyik legjobb hangulatú SW játék. Nyilván nem kell sok kapcsolatot keresni majd a filmmel, de nagyon nem lesz mibe belekötni, a játéknak sem volt igazi története, csak repülős bevetések szépen sorban, valószínűleg egy SW világában játszódó Top Gun szerű film lesz.
  • VolJin
    #15
    Mellényúltak az új indokolatlan trilógiával, ezért akarják a sorozatokkal megalapozni azt, hogy be is menjenek a nézők a moziba, ha eljön az ideje. Mert egyébként nem mennének... Egyébként az SW settingjét lehet folyamatosan bővíteni, így nem csak egy szimpla sokadik bőr nyúzása a rókáról...
  • trabantos82
    #14
    Rogue Squadron nevű videójáték volt N64-re és abban Luke is benne volt. A 4-5. epizód között játszódott.

    Mondjuk ennyi új SW sorozat felesleges szerintem, amúgy sem vagyok egy nagy sorozat rajongó. A Star Wars moziba való szerintem.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2020.12.19. 01:31:35
  • Frekvency
    #13
    nem is tudom, reménykedtem valami megújulásban, hogy valami véget ér és új szellemiség jön a filmgyártásban...naív hülye voltam, ott folytatják ahol abba hagyták, dézsából ömlik ránk a moslék. Az emberiség nem tanul semmiből, itt volt a lehetőség, az anyatermészet próbára tett minket de elbuktuk, semi nem változott, sőt szemetebb lett a világ...
  • Lapajka
    #12
    Szegény Lucas, megbánta már hogy megszületett azt is...
  • zetortraktor
    #11
    (Mondjuk vicces a cikk címe, és mellé a fenti kép, amin tényleg egy csomó cím olvasható, de a cikkben egy rohadt szó nincs arról, hogy mégis mi a franc a többségük...)
  • zetortraktor
    #10
    Hát, most jó Star Wars és Marvel rajongónak lenni, durva kánaán lesz. Nem semmi érzés, boldogság meg minden, nem hiszem, hogy van ember, aki ennek nem örülne.
  • Csaba161
    #9
    "Sőt csinálhatnának egy sagát Yoda 800 évéről, minden év egy részt foglalhatna magába. Kicsit olyan Barátok közt, Szomszédok, Dallas stílusban. A kiemelkedő részek azok lennének, amikor Yoda a Dagobah bolygón egyedül él, és harminc részen keresztül meditál."
  • hawkie22
    #7
    Pontosan! :)
  • lac coo
    #6
    Akkor nem nézitek, egyszerű ez, mi többiek nagyon örülünk a sok jó címnek ! :)
  • CairoJack
    #5
    Kaparhat a Disney, de a trilógia mocskát nem mossa le magáról. Teljesen tönkretették a SW-t ezzel a nevetséges, gyenge, gerinctelen, ötlettelen trágyával, amit gyártottak.
    Pfujj!
  • Sequoyah
    #4
    Az elso 3 is pocsek volt (marmint a prequelst). Szoval nekem ugy tunik, hogy amikor csak nagyot akarnak markolni, es megcsinalni a nagybetus utodot ami feler az eredetihez, elcseszik.
    Amikor viszont nincsennek ilyen nagy elvarasok, hanem az "egyeb" kategoriaba tartozo torteneteket akarnak elmeselni, kevesbe blockbuster jelleggel, akkor tudnak jokat csinalni.
  • dyra
    #3
    Az új 3-rész pocsék volt. Ellenben az animációs filmek a Mandalorian sorozat és a külön álló SW filmek még a Solo is rendben voltak. Hayden Christensen meg szerintem érdemtelenül lett agyonfikázva. Jó volt a szerepbe. Jók lesznek ezek csak Abrams-t és Johnson-ot ne engedjék oda.
  • grobs
    #2
    "Darth Vader szerepében visszatér Hayden Christensen"

    Mint egy falat kenyér úgy hiányzott ez a világnak.

    A Mandaloriant még elviszi az SW hangulat, mert jelenleg nincs más ... a filmek gyakorlatilag értékelhetetlenek. Ha nem SW lenne már az első epizód végéig se néztem volna. Viszont 20 sorozatot ilyen szintű történettel (inkabb annak hiányával) inkább nem kérek. Előfizetni meg pláne nem fogok.
  • Cat #1
    Nem is értem James Bondból miért nincs még sorozat, spinoff M-mel, előtörténet és politikai dráma.