4
  • wraithLord
    #4
    Elek Zoltán az a kategória, mint Szalacsi, Gátvéder, de tágabb értelemben ide tartoznak a Maunikasó vendégei is.
    Inkább sajnálatos, mint szórakoztató, pláne ha kihasználják, hogy a fogyatékából szereznek nézettséget, ahogy az történt is.

    Ed Wood jó példa. Nem szándékosan, de vérbeli trash filmeket gyártott.
    Szerintem a szándékos trash film is jó, ha valakinek van érzéke hozzá, ráadásul így értékes mondanivalót is bele lehet csempészni a trash mellé (pl. Iron Sky első része. A másodikat nem láttam, de szerintem az csak ilyen ráadás ökörség.)
  • Cobra.
    #3
    Iron Sky is jó volt, ezt is látni kell :)
  • Dynamic
    #2
    Csak azt nem értem, hogy amikor valami szándékosan gagyi az miért szórakoztató? Amikor direkt arra mennek, hogy meghökkentsenek, az számomra soha nem lesz olyan hatékony mint amikor valaki jól akar valamit csinálni,de szimplán béna. Ilyen autentikus példa mondjuk Elek Zoltán.
  • Macropus Rufus
    #1
    Megnézős. Annyira f@szság, hogy ezt látni kell. :) Mind a teljesen idiótaság Sharknadó szériákat, meg a társait. Ezek már annyira gagyik annyira sz@r a színészi munka a vágás, a látvány kb. az egész film, hogy ezt már művészet össze hozni és éppen ezért látni kell.