46
CoD
  • AnuluWork #46
    Ma patchelt valamit a Cold War. A Cold War és a Modern Warfare a Warzone-nal mától 411GB ... Elképesztő. És a zombikat fel se raktam. :D
  • darkSectorxxx #45
    Ja akkor abban egyetértünk, hogy lehet az ő érdekeit nézve ez egy hiperszuper megoldás, de vannak nálam még még tapasztalatlanabb emberek akik vásárolnának, de belezavarodnak, a többi platformon, Steam, Epic, Uplay, Origin, ez valahogy gördülékenyebben megy, vagy kevésbé van cifrázva. :)

    Amúgy szerintem nagyon sokan elmondhatják magukról, hogy a CoD-ok miatt kell a Battlenet vagy ilyen csak itt kapható cucc miatt, mert például ezzel az amúgy alap, úgymond vásárlóbarát dolgokkal jobban oda kellene figyelni, mert engem alap esetben ezzel messze elkergetnének mint laikus vásárlót.

    Ahogy a netes boltoknál is ha nincs telefonos szolgálat akkor lehet bármilyen olcsó, nem maradok ott.

    MW igen, megtévesztő, de ez tudtommal annak tudható be, hogy ez amolyan reboot tudomásom szerint, MW újragondolva.
    De én mindig is az eredeti csapat MW vonalat tartottam a legjobbnak, ezek a Black Ops, meg War sorozatok nekem ehhez képest B kategóriának hatnak.
    Bár ez szubjektív részemről.
  • AnuluWork #44
    Amikor vettem a battle.net kliens alól, feldobta fizetéskor a böngészős változatot. Mondom mi van? Kétszer fogok fizetni? De nem, csak böngészőn át lehetett megvenni. :) Amúgy akkor én is rákerestem, hogy mi ez a baromság, de végül a neten találtam rá megoldást, hogy igen, ők ilyenek. Onnantól ment minden, mint a karikacsapás. De ritka barom megoldás, főleg, hogy én kihagytam a WOWot, és csak a CW és a MW miatt regeltem a battle.netre.

    Viszont ami mai napig kifog rajtam, az a Modern Warfare (2019) alatt a vsync valami miatt nem tökéletes működése. Idegesítő, na.

    Nekem amúgy bajom nincs a Warzone-nal. Felőlem promózhatják.

    UPD: Egyébként én belezavarodtam ebbe a játékba anno. Kimaradt a CoD ezen része, és nem tudtam hová tenni, hogy 2019ben egy korábban már elsütött címmel jön ki egy játék, aminek nem sok köze volt az eredetihez. A Youtube dobálta fel a gameplay videókat a játékból, egyet megnéztem, és tökre bejött. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.07.10. 18:58:40
  • darkSectorxxx #43
    Oh köszönöm!

    Hát enm tudom hogy a telepítés meg shop vásárlás irónia akart-e lenni, de hát nah az hogy opcionálisan kiválasztom a telepítékor mit akarok, az full szuper mindaddig míg nincsenek benne nem oda tartozó felesleges dolgok.

    Értem ezt arra, hogy ennyi erővel megveszek egy játékot, például egy Battlefield-et és akkor kitezs egy képet mondjuk az Origins egy full más tartalommal kapcsolatban és kötelezően ki lehet választani hogy te baszki nem a maradék valamit vetted meg miért is akarnám eleve kiválasztani hogy azt vettem meg és nem azt ami mellé be van promózva? :)

    Valamint ha megint benne van a shopban hogy meg tudod venni akkor 2x kifizetve az 2x annyi pénz elköltést jelent.

    Értelemszerűen tudatosan senki nem nyom rá 2x de így mespékelve azzal hogy a Warzone ikonján keresztül kell elérni, amire SEMMI nem utal amúgy ha nem kérdezek rá, akkor mondhatom azt hogy baszki levont lóvét, a játék nincs a tárolómba akkor lehet nem is vettem meg csak egy bug és levonta a lóvét.

    Gondolom ebben egyetértünk hogy ez miért aggályos megoldás.

    De a legfurcsább ez a Warzone, hogy minek ő az ikon, miért kell őt minden egyes telepítéskor eleve ignorálnom egy telepítési csomagból, ha eleve nem is azt vettem meg, vagyis semmiféle oka nincs azt hinni a rendszernek hogy az nekem kell.

    Szóval na érted :D
    Vicces kicsit.

    Értem hogy a Warzone így kötelező marketing hadjáratot kap, mert szó szerint tólja a kis pofikámba, de nah.
  • AnuluWork #42
    Ha megvetted, egy kis pipát látsz shopra kattintva ha beírod, hogy modern warfare.
    "You already have this item". Utána fel tudod telepíteni a (tadam!) a Warzone kiválasztásával. :) Nincs külön Modern Warfare install, de szét tudod bontani mit akarsz feltenni az Warzone install opciónál. Remek megoldás, mi? :) (És igen, roppant okos megoldás, hogy kiírja a shopnál, hogy továbbra is meg tudod venni.)
    Kb. 206GB tárhely, ha minden fent van. Bár lehet, hogy keverem a Cold Warral, és az ennyi? Mindegy, de majd neked is kiírja mire van szüksége.
  • darkSectorxxx #41

    Amúgy nem mintha ez levonatna bármi következtetést a játékra, nem vagyok CoD-al kapcsolatva kb sokéve, de hogy úgy az ember ledöbben hogy pont egy CoD-nál ilyen ennyire kb semmi nincs. Értem hogy nem lehet naponta zengeni róla, de hogy na. :D
  • scomcomputers
    #40
    Itt se nagyon megy, jobban teszed ha ilyet a PH-n kérdezel ott pörög a topik..
  • darkSectorxxx #39
    Üdv! a Modern Warfare kapcsolatosan szeretnék kérdezni. Azért itt mert nem látok topikot neki, vagyis amit látok az kb 2 éve nem ment ott beszélgetés.

    Ha megvettem a Modern Warfare-t a Battlenet-en, akkor miért nem látom én azt a megvet játékaim között? Ez valami bug? mert nem tudom telepíteni ugye illetve a store-ba ugyanúgy azt jelzi hogy van BUY gomb, vagyis meg tudnám venni újra!
  • scomcomputers
    #38
    ......Link........
    Sok mindent elmond..."ha igaz" de elég érdekes...végig kell nézni..
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2021.06.26. 12:48:33
  • Piko888
    #37
    Okédák fos játék, tele cheaterrel, de persze a senkit se banolnak.
  • darkSectorxxx #36
    Sziasztok, most az ingyen hétvégén ezt dobja nekem a játék... valami tipp?

  • hunbalee
    #35
    Degesztre szedték magukat kb megint rekordot döntött ha ingyen adnák se lenne veszteség már..
  • undY1ng #34
    Elég hamar kijött hozzá az a 33% leárazás... ennyire "buktavári"?
  • hunbalee
    #33
    NEM! Ez a játék nem play anywhere-es cím ,így ha te xboxosoat veszed csak xboxon játszhatod
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.11.24. 13:07:17
  • maori721
    #32
    Ha az X-Box verziójú kiadást veszem meg az elfog futni Pc-én?Win10 es op.rendszer van fent..
  • scomcomputers
    #31
    Sajnos nincs választás,mert az ajtó bezárul mögötted,csak a túszos verzió van...

  • TomStorm
    #30
    Fogalmam sincs.Én kinyitottam
  • Baker1
    #29
    Én azt a részt már elhagytam. :D Most a szovjetes küldit nyomtam, amikor álruhában tevékenykedünk.
  • scomcomputers
    #28
    Na mi van baccki a "Campaign"-t nem tolja senki...
  • TomStorm
    #27
    Na sztori vége Hardon(nem volt nehéz talán még egy fokozatot elbírt volna).Nekem tetszett!
    Közben L17 a Multi.1 Exfil sikerült zombiba végre!:)
  • Baker1
    #26
    Én vegyes érzelmekkel vagyok iránta. Ennyi pénzért teletankoltam a Mondeomat.
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.11.19. 22:53:39
  • undY1ng #25
    Nekem a béta MP kifejezetten tetszett de még "nem mertem" megvenni. Mivel úgy látszik az előző évi CoD MW megtartotta az elég nagy mennyiségű játékosbázisát és az egy ideig a BRjükkel úgy is marad, vajon ez meddig fogja húzni?
    Szívesen megvenném de ezért a cdkulcsért valamiért sajnálom a 20K-t. :(
  • TomStorm
    #24
    Ez az Exfil-t nem számolja
  • scomcomputers
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    No most akkor mi van ha az aktatáska keresés után elhagyom a lakást és nem nyitom ki a szekrényt ahol a túsz nyög...?? Akkor is lecsap a faszi ?

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2020.11.17. 20:43:15
  • TomStorm
    #22
    Ja meg ez a Zombi mod!Itt mi a jófenét kell csinálni lol
    De szerintem ide akárhányszor megyek be másokkal azok is vakon vannak:D
  • TomStorm
    #21
    Bár én ezt a gyanúsított(suspect) rendszert nem értem.
    Red Circus például.Kiválasztottam hármat,elkezdtem missziót de semmi.Bár ott még hiányzik egy evidence de le tudom szűrni ki az a 3.De semmi.Missziót letoltam amúgy miután kiválasztottam őket.Azóta is ott vannak misszió meg done
  • TomStorm
    #20
    Igen az volt nálam is.Néztem is hogy mi van:D
    Van egy olyan Evidence is papírra írva amúgy amit ott láttunk
  • Baker1
    #19
    Akkor Neked bejön. Lehet már öregszem, bakker. :( A havas pályán felvetted a halott katonától a nyilat? Elkezdesz számokat látni és hangokat hallani. :D Gondolom Easter Egg akar lenni.
  • TomStorm
    #18
    Na fújok egyet úgy 8 óra game után:)
    Nem akarom túl dicsérni a játékot nem akarok senkit befolyásolni engem se tudtak a megvétellel kapcsolatban.

    Egy biztos,nagyon jól döntöttem hogy megvettem!
    Zombiskodás nagy fun,MP igényesebb lett,sztorin nem unatkozok,grafikával semmi bajom,hangok tetszenek
  • TomStorm
    #17
    Na majd csekkolom este,most töltöm
  • Baker1
    #16
    Ennyi. :D
  • hunbalee
    #15
    "A Black Ops Cold War pénteki premierje új rekordot hozott, több digitális példány fogyott ugyanis az első napon, mint korábban bármelyik résznél. Köszönjük a Call of Duty-játékosoknak világszerte!" – nyilatkozta az Activision Blizzard EMEA régióért felelős vezetője, Anna Malmhake."
  • Baker1
    #14
    Ha toltad a MW-t, akkor grafikailag első benyomásra kb. 2012-ben fogod érezni magad. Vannak benne MI problémák. Akárcsak egyedi ötletek, de jobb lett volna szebb köntösbe csomagolni őket.
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.11.16. 13:05:09
  • JonasSandor
    #13
    Az a baja hogy rohadt rövid mint minden része ahol van kampány.
  • TomStorm
    #12
    Nagyon nagyon gondolkozom már napok óta rajta.
    MW úgy fél évre lekötött a multija WZ nélkül
  • TomStorm
    #11
    Mi a baj vele?
    Multizol is?Én az miatt venném csak meg Zombi mód:)
  • Baker1
    #10
    Youtube-on theRadBrad 5 perc játék után azt mondja, hogy ez a legjobb CoD. :D Szerintem nem. :(
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.11.14. 12:27:44
  • undY1ng #9
    Egy kis érdekesség, mert ugye a cod széria is ugyanúgy az Activisionhoz tartozik.

    A Blizzard bukása.

    A szomorú valóság.
  • repvez
    #8
    Nem nagyon értem én ezt a streameléses dolgot, hogy ez miért nem szurja a szemét a kiadóknak és a fejlesztőknek ?

    A YT és más streamelős helyet már azért bannolnak valakit, ha pár mp zenét betesznek háttérzenének , de a játékoknál, mert simán maradnak a végigjátszások és egyéb dolgok.
    A COD is már tegnap fenn volt a YT-on commentár nélküli teljes végigjátszásban 4 orás közbevetésben .
    A filmeknél is ha valaki csak egy körülirással mond valamit egy film premierről akkor mindenki elküldi melegebb éghajlatra itt meg több 100 ezren nézik mindenféle szankció nélkül .

    Ennyi erővel minek kellene játékot venni 20k-ért ha valaki ingyen felteszi és csak meg kell nézni ? Igy akár a torrentezést is lehetne legálissá tenni, mert ott is meg tudom ingyen nézni anélkül, hogy abbol a fejlesztő vagy a kiadónak haszna lenne.
    Csak az elöbbinél mégcsak gépet sem kell vennem hozzá se konzolt. Csak egy okostv-t.

  • hunbalee
    #7
    CoD Black Ops Cold War: Dank DLSS auch in 4K und mit Raytracing flüssig?