8
Dual Universe
  • Renata100
    #8
    Legalább kevesebb cheater lesz. :D
  • RJoco
    #7
    Hivatalosan is kijött a játék.
    Nem gondoltam volna, hogy havi előfizetéses lesz.
    Pedig vártam már.
    Mikor én csatlakoztam hozzá, akkor Még ilyen nem volt. Azt hiszem alpha állapotában volt. Úgy emlékszem, még fizetnem is kellett érte.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.09.28. 00:02:28
  • kubi01
    #6
    Vandorr, keress meg discordon, hátha lehetnek közös céljaink a játékban: Kubi#5499
  • kubi01
    #5
    Sziasztok,
    3-an magyarok aktívan játszunk a játékkal (+pár külföldi), ha szeretnétek hozzánk csatlakozni, keressetek discordon: Kubi#5499. Tervezés alatt egy space station (első fázisban 6 L core, de a végére 18 lesz), space elevator stb. Tervek vannak, megvalósítás folyamatban de semmi sem kötelező, egy szabály van, azt csinálj amit szeretsz.
  • Vándorr
    #4
    4-5bolygo a holdjaikkal PVE zonaban van, ott elvileg nem lehet bajod. De ha epitesz egy repulo piramist benne a bazisoddal es kimereszkedsz a PVP zonaba, csunya vege lehet :)
    Space engihez kepest sztem itt tobb ido az epites, de meg is veheted az alkatreszeket.
    Tobb meretben vannak XS,S,M,L (es talan XL) alkatreszek. Egy tanulo hajot nem nehez osszedobni. De sztem egy nagyhoz mar kell egy csapat :)
  • Caliph
    #3
    már régóta szemezgetek vele.
    egy fontos kérdés? szétbarmolhatja más játékos amit építek?
    illetve mennyire gebasz egy nagy hajó építése? mert space engiben egy nagy hajót blokkokként összerakni aztán nézni hogy egy rakéta kicsinálja az egészet nem begyere :D
  • Vándorr
    #2
    Ha valakinek ismerős a Space Engineers, na akkor ez kb ugyanaz, csak mindenki 1 szerveren van, és PVP van a védett zónán kívül.
    Bányászni kell a föld alatt, finomítani, feldolgozni, gyártani. Van market, ahol el lehet adni a nyersanyagokat, gyártmányokat, hajókat!
    LUA script támogatott, pl láttam repülés támogatására mindenféle okosságot.
    Van kb 30 bolygó, és 20féle érc (5 tierbe rendezve).Nagyságrendileg egy bolygón kb 10féle érc van (az összes Tier1 és a többiből vegyesen)
    Minden bolygó fel van osztva területekre, a nagyobb bolygón 60.000 terület van, de a kisebbeken is van 10.000-20.000 körül legalább. Ezeket lehet lefoglalni és építeni rajta.
    Corporation-be (guild, céh, ahogy tetszik) lehet gyűlni és közösen építeni.
    Mi a kezdő bolygót elhagyva, az Alioth nevűn ismerkedünk a játékkal, "Hungarian Space Agency" corporation név alatt. Szívesen látunk mindenkit :)
    Utoljára szerkesztette: Vándorr, 2020.10.29. 14:33:59
  • Vándorr
    #1
    Perzisztens, nyílt világú, egy szerveren elhelyezkedő univerzum, melyet a játékosok építenek be és irányítanak.

    Voxel-alapú, teljesen szerkeszthető univerzum.
    Hozz létre egész városokat, óriási űrállomásokat, hatalmas hadihajókat, földalatti bunkerek vagy ... repülő autókat!

    Website: https://www.dualuniverse.game/









    2020.10.29: A játék béta verzióban van, havi előfizetéses (kb. 7EUR/hó)
    Utoljára szerkesztette: Vándorr, 2020.10.29. 14:21:36