93
Phasmophobia
  • darkSectorxxx #53
    Én elindítottam egy OFFLINE pályát, egyedül, kihúztam a mikrofonomat!
    És bent letettem egy könyvet és magától írt a szellem, a rádióba is beszélt magától, csak le kellett pl kapcsolnom a villanyt. :D

    Szerintem ez parasztvakítás. :D
  • Ironman2
    #52
    Ez a rohadék,még akkor is bezár a fürdőbe ha nem vadászat alatt jön.

    szerk:elkezdtem kiabálni a nevét,meg hogy mutatsd magad,aztán jött is nagy robajjal,bejött a fürdőbe zárt ajtón keresztül,nekem annyi is volt.DDD
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.27. 03:06:05
  • Ironman2
    #51
    Majd letesztelem ezt a spirit boxot,de szerintem rohadtul mindegy,mert ha megszólalsz,már egyből reagál a drága,elkezdi kapcsolgatni a villanyokat,meg hallod a lépteit,vagy lekapcsol mindent,vagy megszólalnak az elektronikus cuccok,pl rádió,meg telefon,meg tv,szóval a spirit boxot idáig csak megtippelték a többiek is,hogy kell a szellemhez.De mikor a nyakadba kerül,akkor bizony iszonyat milyen hangot ki tud adni,nekem a hátam borsódzott tőle.

    szerk:az Ouija táblát se értem minek van a játékban,talán azért mert ahhoz más kérdések kellenek.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.27. 01:13:59
  • namiahelyzet
    #50
    Sziasztok! Keresnék embereket akikkel játszhatok, randomokkal nem igazán jött össze eddig. Level 1 vagyok így még mindig. beastfromtheeast néven vagyok steamen.
  • Hexex86 #49
    Hát ezt úgy kell elképzelni, hogy valamikor látod a spirit orbokat is, meg, hogy belelép a sóba a szellem és UV lámpával látod egy ideig a lábnyomát. Ez szellemfüggő ahogy a beszéd is. Akkor reagál amikor beszélünk hozzá csak úgy magától nem nagyon szokott beszélni. Meg van az ouija tábla is. Na ott, ha jót kérdezel arra fog válaszolni. Szóval, ha azt kérdezed, hogy itt vagy? És a nyakadba liheg és utána mondja, hogy YES akkor feltehetően arra válaszolt. Ha megkéred, hogy "Mutass valamit!" aztán lever valamit a szobába abból is lehet tudni esetleg.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.10.26. 15:09:46
  • darkSectorxxx #48
    Én értem, csak nem értem honnan tudom hogy valóban müködik és a szellelm nem random reagál?
  • darkSectorxxx #47
    Köszönöm, de honnan tudom hogy télleg rám reagál, és nem random? ezt hol tudom ellenőrizni?
    Csak azért kérdezem, mert a szellemek azt mondták nem mindig reagálnak, amit válaszolnak azt se mindig arra amit kérdezel, hol a bizonyíték hogy valóban a beszédünkre reagálnak?

    Spirit box-ra is mondták hogy ha beszélek kiirja hogy nincs észlelés
    De mikor kihuztam a mikrofont akkor is néha a számok helyett kiírja hogy nincs észlelés, vagyis ez a teória hibás vagy bugos. :D
  • Hexex86 #46
    Azt kevésszer hallottuk mi is, de előfordult. Vagy nem érti rendesen vagy nem beszél ugye. :D
  • Ironman2
    #45
    Én a spirit boxban még nem hallottam beszélni idáig a szellemet
  • Hexex86 #44
    Lényegében minél egyszerűbben kell fogalmazni nekik.
  • Ironman2
    #43
    Nekem az tetszik a legjobban hogy ezek minden tárgyat tudnak használni,meg le is verik a földre őket szépen.
  • Ironman2
    #42
    Az angol lista itt van,de szerintem egyértelmű a magyar megfelelője is.Egyszerü mondatok ezek.
  • darkSectorxxx #41
    Üdv sziasztok!

    Nekem magyarra van állítva a játék.
    Mik a magyar parancsok, amikre reagálnak a szellemek?

    Van valami lista?
  • Hexex86 #40
    Jaja sokszor lesz ilyen később. Ilyenkor gyorsan be egy szobába és távol az ajtótól. :D
  • Ironman2
    #39
    Ja igen,volt villogás,és léptek zaja is,de kicsit megijedtem,de ahogy a kép mutatja a háta mögé kerültem,csak nem tudtam kimenni a főbejáraton akkor ezek szerint emiatt.Gondolom el is kapott volna,mert már nem volt menekülés előle.Köszi a tippet,erre nem számítottam hogy bezáródik a főbejárat.

    Kellett nekem hozzászólni.DD
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.26. 01:46:42
  • Hexex86 #38
    Amikor elkezd ugye villogni a zseblámpád akkor el kell bújni egy szobába gyorsan és becsukni az ajtót. Amíg "vadászik" addig be van zárva az ajtó, aztán amikor vége akkor kinyílik csak csukva van, de nem lesz zárva.
    Egyébként lehet egy árnyék volt igen.
  • Ironman2
    #37
    Hogy lehet kijutni így a házból,ha a geci bezárja a főbejáratot? Valahol van kulcs? Ez valószínü,hogy egy árnyék akart lenni.Ja azt nem irtam hogy akkor jött elő,mikor elkezdtem beszélni,hogy mutatsd magad,meg adj nekünk jelet.ABban a pillanatban már hallottam a beszédhangját,és a lépteit is,ki akartam menekülni,és be volt zárva a főbejárat.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.26. 01:36:31
  • Ironman2
    #36
    Ez most rendesen megszivatott,ki is léptem,mert megjelent a szemétláda előttem.Erről nem volt szó hogy a geci bezárja a főbejáratot,én meg bent maradok a házban.EMF 4-ig ment fel,ghost orb volt,mert leraktam egy kamerát a szobában,és láttam a gömböt repkedni, (már amúgy szellem gömb a neve a naplóban),fagyás nem volt,de beszélt a szellem,hallottam valami motyogást,szóval tuti hogy a spirit boxon keresztül megszólalt volna.Gyorsan csináltam egy screenshotot,mielőtt kiléptem,mert nagyon beparáztam tőle:



  • Hexex86 #35
    Huh jó kérdés mikor lesz ismét. Én is szeretnék majd belőle, de nem mindenki ér rá egyszerre sajna.
  • Ironman2
    #34
    Ja még az elején vagyok,mert egyedül nehéz belevágni,de azért ilyen szép tornyot már ki tudok rakni :)))))
  • Ironman2
    #33
  • Ironman2
    #32
    A baltás is durva volt,mikor megjelent az ablak előtt,kirázott a hideg,szinte hagyta hogy lefotózzátok.Lehet egy szelfi jobb lett volna vele.DD
    Mikor lesz belőle stream legközelebb? Vagy egyelőre jegelitek a játékot?
  • Hexex86 #31
    Köszi!
    Hát a voodoo babát elvileg érdemes lefényképezni egyenlőre ennyit tudunk. Pár dolcsit adnak a képért.
    Ja folyamat fejlesztik. Szerintem kapkodják a fejüket rendesen még discordon is. :D 58.000 ember van kb ott is. Ötletek, megoldások, stb stb.
  • Ironman2
    #30
    Jó volt az uccsó videód is,végignéztem,jól sejtettétek hogy egy embernek kell maradni a házban,ahogy egyedül maradtál,egyből rád is támadt a szellem.Pont a pince volt a telephelye,füstölőid meg el is fogytak,pedig ha maradt volna,akkor megmenekülsz.Most is jött pici update a bétához,persze folyamatosan fejlesztik,mindig lesz frissítés hozzá.Egyébként a voodoo baba jó valamire,vagy az csak dísz a játékban?
  • Ironman2
    #29
    Van potenciál a játékban bőven.Ja most olvasom akkor is hall minket a szellem,ha nem nyomom meg a V-t,tehát tökmindegy hogy van-e push-to-talk,vagy nincs.
  • Hexex86 #28
    :D Hát igen. Ugye 12 szellem van és van amelyik nagyon különböző adottságokkal bír mint a többi. Van amelyik a falon is képes átmenni érted, bár olyannal csak professional terepen találkoztam.
  • Ironman2
    #27
    Jó amúgy ez a béta verzió,sok hibát is javítottak benne,a magyar nyelv se guglis,hanem perfekt.A tutorial sikerült,egy árnyék volt nekem,de az első street house pályán el is véreztem,addig kóvályogtam az emeleten,amig szembe jött velem a rohadék,érdekes hogy tök sötétben,mert lámpafénynél b@szott előjönni,és az EMF mérő se ment fel kettesnél feljebb.DE rohadtul idegesitett hogy nyitogatta a szekrényeket,meg ajtókat.Mikor elkezdtem beszélni,akkor megszólalt a telefon,meg gyorsabbak lettek a zajok is.
  • Hexex86 #26
    Aha. Hát, ha mondjuk csapattal mész és velük beszélgetsz akkor azt is hallhatja a szellem. :)
  • Ironman2
    #25
    LOL.Azt hittem idáig hogy csak a Spirit box,és Ouija táblához kell a hangfelismerés.Ezek szerint bármikor tudunk hozzá beszélni.Mondjuk a push to talk beállítás,lehet korrigálja ezt.
  • Hexex86 #24
    Na ez remek! :) Arra még figyelni kell, hogy a szellem felfigyel vizonyos szavakra, ha beszéltek játék közben. Fear, hide, run, és hasonlók. Ezekre elvileg felfigyel. :D De sok ilyen szó van még amit nem ajánlott sokat mondogatni. Lényegében minél jobban hangot adunk játékon belül a félelmünknek annál jobban ránk száll. Ez rohadt jó.
  • Ironman2
    #23
    Még annyi hogy a régiót is amerikai angolra kell váltani,és akkor már jó lesz.Engem nem zavar hogy angol lett a winyóz,tudom mi hol van,így legalább érdekesbb lett.Talán az updatek is hamarabb érkeznek majd.
  • Ironman2
    #22
    Megoldodott,csak most angol lett a billentyuzet is.DDDDD Cortana meg is jelent a gephazban.Egyebkent a betat ajanlott letolteni steamben,mert a magyar nyelv tokeletesen jo lett benne,es javitva van a hangfelismeres is. Uh,a billenyut kene csak visszaallitani magyarra,mert ez igy szar.

    szerk:közben sikerült,csak egy win-szóközt kellett nyomni,a telepített billentyüzet kiválasztásához,érdekes ez a windows,ilyen beállításokat nem is nagyon használtam idáig,ez a játék oktat úgylátszik.D
    Találtam egy oldalt ahol angolul le vannak irva az utasítások:

    https://progameguides.com/phasmophobia/how-to-talk-to-ghosts-in-phasmophobia/

    Na elküldöm a k.rva @nyjába mindjárt a szellemet,velem ne szórakozzon már! DDD

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.22. 23:22:23
  • Hexex86 #21
    szerk.: Oh, hát jap ez windows-os hiba úgymond. Mivel a Magyar nyelvbe nincs beszédfelismerő.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.10.21. 04:15:32
  • Ironman2
    #20
    Nálam nem müködik úgy se.Amúgy a vezérlőpultban a beszédfelismerés résznél lehet megnézni hogy támogatja-e a rendszer.Azt irja nekem hogy az adott nyelven nem elérhető.
    Valószínü bukta lesz a játék így,mert a legfontosabb része veszik el,azért meg nem fogok angol nyelvü win-re váltani.Még bizakodok hogy megoldják a dolgot.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.10.21. 03:21:34
  • Hexex86 #19
    Hát akinek nem működik akkor egy megoldás lehet. Mi hárman ezt megcsináltuk és jó lett. A játékon belül Beállításokba van a hangfelismerő teszt, ott lehet megnézni, hogy működik-e.
  • Ironman2
    #18
    Az elég baj,akkor nálam nem is fog működni normálisan,mert magyar a windowsom? Pedig a spirit boxba jött a válasz,amikor beszéltem.
  • Hexex86 #17
    Oh egy kis kiegészítés. Akinek nem megy a hangfelismerés az windows-ba szedje le az angol nyelvet és váltsa át. Abban van hangfelismerő, a Magyarba nincs.
  • Hexex86 #16
    Voltak benne jó részek, de majd később megnézem újra, ha lesz magyar felirat. :D
  • Ironman2
    #15
    Ja ott voltam az előbb,látom az új Amnéziát tolod majd,mondjuk az annyira nem csigázott fel,az egyik oldalon jól le is húzták,mert nem olyan mint az elődje volt,no para,inkább történetorientált lett.
  • Hexex86 #14
    Igen ezt Twitch-en szoktuk.