367
Középkorral kapcsolatos játékok amelyek nem KCD, de külön topikot nem biztos, hogy érnek
  • Torzonborz
    #127
    Na ez elég jónak néz ki, pár napja láttam én is, egyedül csak a karakter ugrabugrás mozgása nem tetszik.
  • AnuluWork #126
  • Montanosz
    #125
    androidra is van egy kellemes játék a
    The Unrest Age

  • AnuluWork #124

  • AnuluWork #123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A karaktergenerálója elképesztő szintű. Mind opcióra, mind minőségre. Egy dolgot nem találtam meg, a szemszín megváltoztatását. Csaj karakternél nincs csöcsnagyobbítás. Ezen meglepődtem. :) A karakter hangjával is úgy el lehet játszani, hogy tényleg komoly amit összehoztak.

    Az állatok meg vannak különböztetve. Van hím és nőstény. Gondolom majd lehet őket pároztatni. Annyira poén az egész, hogy néha a cuki nyuszikat sajnálom megölni.



    A játékmenet, mint a Conanban: hülye kinézetű cuccoktól haladsz a kevésbé hülyék felé. Közben csinálod a küldiket. Ló van, be lehet fogni, építkezhetsz, gépeket készíthetsz. Zéró fantasy van benne! Egy dologra nem jöttem rá, hogy miként lehet forgatni a karakter körül a kamerát screenshothoz. Na, ez van. Akinek bejött a Conan, ez is be fog.

    Mellé szép és hatalmas a térkép. Pár órát tettem csak bele eddig, de nem találkoztam buggal, leszámítva, hogy kínai nyelvű beállítással indult el, de simán átraktam angolra. Mivel EaAc, van pár le nem fordított szöveg, de nem problémás. Ja, és van DLSS alapból! Mellé az NVidia új újratervezett image scalingje, szóval a sebességgel se lesznek gondok.




    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.11.19. 00:55:27
  • AnuluWork #122
    Jó lett! A Valheim és a Conan Exiles keveréke.
  • AnuluWork #121
    Kint!

  • AnuluWork #120
    Blight
  • AnuluWork #119
    Ez jó! :)
  • Montanosz
    #118
    Castle manager

  • AnuluWork #117
    Settlement Survival
  • AnuluWork #116
    Giant Uprising :)
  • AnuluWork #115
    Ez nem lesz Medieval s..t, az tuti. TPS/FPS. Ha akartok, csináljatok neki egy topikot ...





    Marha nagy térkép, nulláról kezded, craftolsz, bányászol, fát vágsz, saját sereg, saját erőd, saját biz basz. Lesz itt minden. Megjelenés még nincs, bétába jelentkeztem, steamen nem kerültem be. De amit láttam belőle, az alapján nagyon nem lesz rossz!







    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.10.13. 19:07:12
  • Montanosz
    #114
    én ezt várom már nagyon, EoBII hangulata van

  • Montanosz
    #113
    hát a harcot még mindig eléggé gázul programozták le ezzel a mindenki öszevissza csapdolozik stilussal, már a total war első részében is jobban oldották meg, amugy lehet jó lesz mert rpg-s küldetések, városmenedzsment meg fps kinézetű harc is van benne

  • Montanosz
    #112
    ja erről jut eszembe hogy leshettek a gamerek amikor a New World-nél elfüstölt a 1millás grafikus kártyájuk :-D
  • robicarlos6
    #111
    Medieval Dynasty PC Performance Analysis

    Szép 4K-ban összesfossák magukat szépen a kártyák
  • AnuluWork #110
    Azok a csontvázak a végén ... Kár érte!
  • Montanosz
    #109
    a csehek megint csinálnak egy jóságot

  • Montanosz
    #108
    másik topikban ajánlották

  • AnuluWork #107


  • Montanosz
    #106
    köszi ez jól néz ki, hálstennek nemcsak sima épitkezős :-D
    mondjuk látom itt se szakadtak el a unreális kardozos harctol, három vágással elintézett egy páncélos katonát...ebben még mindig a KCD a nyerő
  • AnuluWork #105
  • Montanosz
    #104
    remekül megy a unity forditoval :-D

  • Montanosz
    #103
    ez tényleg fantasy, de mivel magyar csapat készíti megérdemel egy ajánlot, a Black Geyser már elérhető

  • AnuluWork #102
    Empire in Ruins
  • Montanosz
    #101
    nem tudom a roguelike játékok közül toltatok e, én is csak egyet probáltam (spectrumon kivül) az unreal word-t.
    Középkor hajnalán játszódik skandináviában. ez az egyik legjobb szerintem, hátha valaki kedvet kap hozzá

  • Torzonborz
    #100
    ''már a knights of honorra készülök'' a 2. reszre gondolsz? na az remelem jo lesz :)
  • Montanosz
    #99
    hát nem is, kiváncsisághajtott engem is, már a knights of honorra készülök és valami hasonlot kerestem, van ebből is egy kicsi abbol is, de a harcok nem nyűgöztek le, olyan elmegy kategoria
  • Torzonborz
    #98
    Nem nagyon látom, hogy többet adna mint az MnB2/Kenshi. Steamen elég vegyes az értékelés, utolsó update '19 április. :(
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2021.08.08. 11:44:07
  • Montanosz
    #97
    Veil of crows
    most nézegetem, kicsit olyan mount&blade/kenshi keverék




    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.08.08. 09:02:32
  • AnuluWork #96
    Ez jónak néz ki! Érdekes koncepció.

    King's Orders


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.02. 14:33:05
  • AnuluWork #95
    The Choice of Life: Middle Ages

  • AnuluWork #94
    The Immortal Mayor


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.07.10. 17:14:09
  • AnuluWork #93
    Founders Fortune
  • AnuluWork #92
    The Hand of Merlin


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.06.29. 15:55:36
  • Montanosz
    #91
  • AnuluWork #90
    Patron
  • AnuluWork #89
    Jó lesz ez.
  • Montanosz
    #88
    csináltam neki topikot mert kiváló játék lesz