10
Partisans 1941 . JAG/Commandos keverék
  • AdamH
    #10
    Írtam kedvcsinálónak pár szót a történetről, a karakterekről, valamint azok képességeiről:
    https://videojateklokalizacio.blog.hu/2020/11/28/a_tortenetrol_es_a_karakterekrol
  • Princze87
    #9
    Valaki már nyüstöli? :)
  • Hexex86 #8
    Majd rálesek mindenképpen! Szeretem a taktikai rpg-ket. Egyik kedvenc a Marauder.Vagy Men Of Prey más néven.
  • Montanosz
    #7
    van benne egy kis JAG is, társaiddal összahangolt támadás, karakterfejlődés, emlitett menedzselés
  • Hexex86 #6
    Okés köszi az infót!
    Az valóban jó lenne, ha a kis dolgokat is lenne lehetőség lejátszani. Ilyen téren a Dead State tetszett még. Az zombis környezetbe van és ott elmehetsz portyázni különböző helyekre. Ha valaki nem ismeri lessen rá.
  • Princze87
    #5
    Olyasmi, mint a Commandos. Kampány van, konkrét térképekkel. Amiben más, hogy van benne támaszpont-menedzselés és fegyverfejlesztés is. A támaszponton vannak egyéb küldetések is, de ezeket fizikailag nem játszod le, csupán partizánokat rendelsz hozzájuk, amivel egy adott %-os esélyed megnyerni a tevékenységet. Amiről kapsz egy szöveges visszajelzést, hogy sikerült-e vagy sem. A Steam-fórumon bedobta valaki, hogy hatalmas lenne, ha ezeket a rajtaütéseket le lehetne játszani ténylegesen. Remélem, a fejlesztők olvassák, és amennyiben sikeres lesz a játék, megfontolják :) Tényleg remek ötlet.
  • Hexex86 #4
    Hogy kell elképzelni a pályákat? Olyasmi mint egy Commandos, hogy előre megadott pályák vannak vagy van esetleg választás egy nagy térképen? Még a Silent Storm-ot szerettem ilyen stílusba. Ott is volt valamelyik részében egy nagyobb térkép ahol mehettél és út közben meg is támadhattak szóval nem egy előre letárolt küldisorozat volt amit meg kellett csinálni.
  • Princze87
    #3
    Kár, hogy a játéknak nincs nagy reklámja, pedig ígéretes darab. Jó szívvel tudom ajánlani a stílus kedvelőinek!
  • Montanosz
    #2
    kellemes meglepi, cserébe már fizukor veszem is, MAGYAR :-D

  • Montanosz
    #1
    Partisans 1941

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van demo és virágbolti verzio is már


    STEAM

    HOMEPAGE

    PC DOME teszt




    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.10.06. 08:38:44