2
  • kvp
    #2
    Az 5G két frekvenciatartományban működhet. Van az alacsony ami a 3G, 4G és wifi-s sávokon meg azok között megy. Ezekkel semmi gond.

    Van a magas frekvencia, ami a katonai és időjárás radarok által használt sávon megy. Na most a katonai radarok zavarása senkit nem érdekel, max. a kinaiak blokkolhatják vele a NATO radarokat, de a muholdakon levo lefele nezo felhozet mero radarok is ugyanezen savokon mennek, ezert a nagyfrekvencias 5G lefedettsegu teruletek felett ezek megvakulnak. (a muholdas elso csapas jelzo katonai radarok is, de az megint nem zavar senkit, max. nem latnak a NATO tagallamok egy Kinabol indulo elso csapast csak par perccel kesobb mar a legkor elhagyasa utan)

    Hogy hoztak ezt ossze? Az 5G nagyfrekvencias ado-vevo bazisallomas antennai sima europai tervezesu phased array katonai radarok, amik nagyon pontosan tudnak egy adott pontra (telefon/laptop antennara) fokuszalni es nagyon gyorsan tudnak valtani a celpontok (felhasznalok) kozott. Mellekhataskent csak ezt a frekvencia tartomanyt talaltak amit nem hasznalnak meg civil celra es eleg magas a nagy sebesseghez, de eleg alacsony ahhoz, hogy egy papirlap meg ne allitsa meg a jelet. (egy vizes papirlap vagy egy a celzott sugarba belepo ember ellenben mar kepes a jel 100%-at elnyelni) A katonai radarok senkit nem erdekelnek, a meteorologusokra meg senki nem gondolt. (mint ahogy a starlink se a csillagaszokra)

    ps: A radarkepek helyett az infras felhozetfotozas azert meg mukodni fog, egeszen amig az infras 6G technologia el nem terjed. (mar fejlesztik)
  • ugh
    #1
    Sok ertelme nem volt ennek az 5g faszsagnak. De!
    Nem lehet tudni most ez igaz e, vagy valami amcsi hoax amivel a kinaikat akarjak tovabb szivatni.