52
PC/Switch/PS4/Mobil
  • savior666
    #8
    Amit eddig láttam belőle az tetszik. Remélem sok MMO dolog lesz benne. Magyar teszt/ismertető nincs esetleg?
  • Seth
    #7
    Nekem sajna az a legaggasztóbb dolog a játékban, hogy olyan tényleg, mint sok mobilos cucc. Van egy napi adag energiád, ami pl ládák nyitásához, küldik felvételéhez,leadásához kell, és ha ez elfogy, akkor szépen várhatsz 1 napot, vagy fizetsz és veszel belőle. Mászkálni, harcolni szerencsére lehet, de pl szintlépéshez, fejlesztésekhez,craftoláshoz is asszem kell ebből az energiapontból. Ez baromi unszimpatikus.Ingyen lesz, szóval azért kipróbálom, de félek nekem ehhez nem lesz "energiám" , pénzt nem nem rakok bele. Pedig nagyon tetszik a tálalás és a harc.
  • savior666
    #6
    Jól hangzik. Esetleg piac is lesz majd, ahol a jatékosok kereskedhetnek egymás között?
  • zola2000
    #5
    Szerintem a free2play hozzáállás és a nagyon anime grafika miatt foglalkoznak vele MMOs oldalak, de sztoriorientált egyjátékos RPG lesz. Szerintem jobb lenne 60 dolláros árcédula mikrotranzakciók nélkül de szerintem így is jó lesz (ha nem lesznek erőszakosak a mikrotranzakciók, de manapság a nagyobb játékokban visszafogottabbak mint régebben) meg kínában nagyon megy a mobil ott meg így lehet játékot fejleszteni/fenntartani:



    Craftolás lesz benne ez alap.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2020.09.07. 15:49:14
  • savior666
    #4
    Akkor nem értem, hogy miért az MMO-s oldalak cikkeznek róla.
    Majd kipróbálom, de nem tudom, hogy letud e majd kötni hosszú távon.
    Tárgyakat szeretek amúgy gyűjtögetni(mármint fegyver, páncél, stb), meg kraftolni. Ezek lesznek?
  • zola2000
    #3
    Nem, singleplayer. COOP lehetőség lesz benne, de PvP nem (mert abból pay2win lenne)

    Itt van róla egy bétateszt:
    https://www.youtube.com/watch?v=_q73TqeB0lQ

    nekem először tetszett, aztán meghallottam a free2play mobil és kínai szavakat, elvesztettem az érdeklődésemet, aztán a megjelenéshez közeledve egyre jobban érdekel.
    Még valami a PC változat a genshin.mihoyo.com oldalon fog megjelenni nem a steamen ... gondolom a 30% miatt, egyébként ott olvasható egy előzmény manga is, ami fent van webtoonon is, nagyon jó.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2020.09.06. 17:21:50
  • savior666
    #2
    Ez MMO lesz, vagy milyen stilusú a játékmenet?
  • zola2000
    #1
    Szóval a kínai free2play zelda breath of the wild által inspirált openworld játék Szeptember 28.án érkezik a játék PCre, PS4re és erősebb mobilokra (androidon snapdragon 845 és iphone 8 az ajánlott) és mivel azt szeretnék elérni hogy TV módban a nagygépes verzióhoz álljon közelebb a switch verzió ne a mobiloshoz ezért arra később jön.

    Elég komoly openworld játéknak néz ki nagygépeken, érdekes hogy szerintem a stílusa miatt egész ázsiában komoly Hype van a játék körül de nyugaton alig valami.

    Gondolom a probléma az hogy mobilra is lesz ... de szerintem a fortnite és a pubg szintű játékok bebizonyították hogy a nagygépekre jellemző játékmenet működik mobilon is, a free2playt sem szeretik sokan, de amikor szóvá tettem azt írták többen is hogy "a csapat előző játékában a Honkai Impactban ingyen is teljesen jól lehet haladni" Valaki azt írta hogy többszáz millió (elsősorban ázsiai) játékost elérni AA szinten kidolgozott játékkal jobban megérni mint a többséget elriasztani a túl erőszakos mikrotranzakciókkal.

    Ez alapján nagyon várom PCre és mivel megosztott account lesz ezért pocophone F1emen is kipróbálom.




    Ami itt 4:15nél durva hogy elvileg 400an dolgoztak a játékon három évig? Ez tényleg a legnagyobb játékok (assassin's creed/gta) szintje:


    Azt hogy nyugaton nem akkora a hype a stílus és a free2play miatt nem csodálom, de szerintem több figyelmet érdemelne, illetve mivel a béta alapján tényleg jó lesz ez szerintem egy "sleeper hit" lesz, azaz lassan de népszerű lehet itt is.

    PCn az ajánlott gépigény: "i5-5700 or Ryzen 3500, 8 GB of RAM, Nvidia GTX 1650 or ATi Radeon 560"
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2020.09.06. 15:42:39