8
Avowed - az Obsidian következő RPG-je
  • lwb
    #8
    Ja, ja, én is olvastam.
  • fluency
    #7
    Elvileg Eora-n játszódik szóval valami fogódzkodó azért van. Van róla pletyka, hogy a The Living Lands lesz a helyszín.
    Link
  • lwb
    #6
    Mod support, killable npcs, world reactivity. Ezek mind nagyon jól hangzanak. Az is, hogy két év és 7 hónapja dolgoznak rajta, azaz még a MS akvizíció előttről. 2022-23 megjelenés reálisnak tűnik és évekkel beelőzi a TES6-ot. Akár még az is lehet, hogy a Starfieldet is, arról se tudunk kb semmit se, annyit se, mint az Avowedról. Más konkurenciája meg nem lesz.
  • grebber
    #5
    Rumor: Avowed Much Larger Than Skyrim, More Details Leak
  • Ironman2
    #4
    Nem,én steamen gondoltam,teljes áron veszem meg.
  • grebber
    #3
    Nem sok beruházást igényel a 300ft game pass miatt
  • Ironman2
    #2
    Na igen,szerintem a Grounded-et jobban várja mindenki,én is beruházok rá,ahogy megjelenik 2 nap múlva.
  • grebber
    #1
    Avowed - az Obsidian következő RPG-je

    Az Obsidian egész sűrű Xbox Game Showcase-t tudhat maga mögött. Bemutatták a The Outer Worlds kiegészítőjét, a Grounded is a show része volt, de a legnagyobb meglepetés az, hogy már dolgoznak a következő RPG-jükön.
    Az Obsidian háza tája eddig a Grounded miatt volt hangos, amelyben hangyaméretűre zsugorodó gyerekekkel játszunk majd. Most azonban mást is várhatnak a rajongóik: ugyanis míg a Groundeddal voltak elfoglalva, párhuzamosan a legújabb, belsőnézetes RPG-jüket is hegesztették a háttérben. Ez lesz az Avowed. Az Xbox Games Showcase műsorában Matt Booty, az Xbox Games Studios feje azt mondta, hogy mikor felvásárolták az Obisidiant, a csapatnak az volt a kikötése, hogy ezt a játékot mindenképp szeretnék elkészíteni.
    Sokat még nem tudunk róla, így azt sem, hogy mikor jelenik meg, de PC-n és Xbox Series X-en meg fog jelenni.