18
  • pakeszke
    #18
    en is mindig ezt mondom, a sok ven hulye szenilis baszakszik meg sir a szaja holott ha megmurdaltak volna 40 evesen akkor nem lett volna ez a bajuk, raadasul szep temetesuk is lett volna :)))
  • gombabácsi
    #17
    írtam, hogy a munkatársaimat kérdeztem meg.
    ma ha megkérdezem őket, azt mondják hogy fogalmuk sincs :)
  • Tetsuo
    #16
    Nem kell ilyenekkel vesződnöd, vehetsz egybegépet is neves gyártóktól.
  • JanekOne
    #15
    te is megöregszel, b.szod, hacsak fiatalon meg nem döglesz...
  • Liquido
    #14
    Miért, eddig úgy raktad össze a gépeidet hogy utána sem jártál? Csak annyiban más a jelenlegi helyzet, hogy nagyobb a választék, mert ráadásul 3 vagy több generáció is jelen van egyszerre a piacon. Akit érdekel mindennek utána tud nézni, sokkal könnyebben mint 20 évvel ezelőtt.
  • gombabácsi
    #13
    nekem meg fx6100 van. és épp azon csodálkoztam hogy van olyan ryzen ami nem sokkal erősebb ennél...
  • Kissssss0 #12
    közben én még mindig az ősrégi fx6300 használom...
  • pakeszke
    #11
    ja mondhattam volna azt is hogy a ryzen szamozasanal pl. a 4750G nel a 7es mit jelent, de szoval ha ennyire imbecillis valaki akkor tenyleg ne kotozkodjon...
  • pakeszke
    #10
    eleve egy olyan helyre kell elmenni ahol velemenyt mondanak, hogyha veletlenul elkuuuuuuuuuuuuurnad a dolgot
    aztan meg ra lehet keresni pl. az aquanal van olyan csekkboksz, hogy (intelnel maradva) LGA 1150, oszt a procinal is ugyanezt megveszed

    de inkabb vegyel konzolt, az elsore fut es a ven fasz.oknak is elsore megy
    vagy vegyel elore csomagotl desktopot
  • pakeszke
    #9
    https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php
  • gombabácsi
    #8
    de honnan tudjam melyik alaplaba melyik proci megy? jaaa persze socket mittudomén... ezeknek mind utána kell nézni.
    a készre összeállított gépek meg ki tudja mennyire jók.
    eddig mindig én raktam össze a gépemet, de úgy néz ki ennek vége :(
  • grebber
    #7
    Akit érdekel figyeli és követi.
    Én már megvárom a zen 3-at az még érdekes és talán végre intel verő..
  • Neocortex
    #6
    Árukereső kinyit
    listában kikeres
    excelben teljesítmény / ár
    ???
    profit
  • gombabácsi
    #4
    tehát ha megveszem a legdrágább alaplapot, abba bele fog menni a legdrágább proci és a legdrágább memória? és a legdrágább videokártya lesz bele a legjobb? :)
    vagy a legdrágább helyett a .... mit is kell nézni?
  • Tntmaxy
    #3
    That's what she said. :)
  • Gladiator
    #2
    minel nagyobb szam, annal jobb:D
  • gombabácsi
    #1
    van aki még tudja követni ezt a sokféle procit meg egyéb hw dolgokat? régen mindig a munkatársaimat kérdeztem meg, hogy milyen új gépet vegyek, ma már ők se tudják :D