9
  • Taclaw83
    #9
    mondjuk a hegylakó azért tök más de ja :). ami közös bennük az a halhatatlanság és ennyi... a hegylakóban pontosan tudjuk, hogy mikor és milyen módon halhatnak meg végleg -> itt nem, valamint itt abszolút nem arról volt szó, hogy egymást kell kiirtani pont ellenkezőleg, védik egymást

    szóval a közös pont a halhatatlanság illetve hogy fingunk sincs miért lettek ilyenek...
    Teljesen egyértelmű, hogy ezt a filmet nem egy részesre tervezték szemben pl a hegylakó 1-el... annak a többi része csak a pénz miatt készült el (na meg lambertnek kellett a szerep mert sehova nem kellett egyébként :) )
    Vannak hibái de egy sorozat indítónak pont megfelelő volt...
  • Dewri
    #8
    Én is pont erre gondoltam, mikor először olvastam erről a filmről: ezt már bemutatták a Hegylakóban...
  • gombabácsi
    #6
    ha nem ez a színésznő lenne a főhős, senkit se érdekelne a film, illetve szénné fikáznák az egészet
    Utoljára szerkesztette: gombabácsi, 2020.07.23. 23:43:32
  • Angel5
    #5
    még mindig jobb mint a sok hulliwudi szarkupac filmek, teljesen jó volt szombat vagy vasárnapi filmnek tökéletes .Remélem lesz folytatás. Tény alap ötlet jó és ennél sokkal többet ki lehetett volna hozni a filmből de attól még nézős
  • BrockSamson
    #4
    Pontosan azt hozta, amit a kepregeny. Egyszer delutan nezos, oszt annyi.
  • Montanosz
    #3
    unalmas gyenge film kivéve a frizuráját :-D
  • gombabácsi
    #2
    súlyosan primitív, ötlettelen film, és nem is látványos.