9
  • NEXUS6
    #9
    Jaja. Nekem is olyan PS3-X360 éra deja vu-m van. :) Kérdés, hogy melyik cégre melyik szerep kerül végül. XD
  • NEXUS6
    #8
    PS3-ra lehetett LInuxot rakni. Szenvedtem is vele egy évig, de a Sony nyilván nem unlockolta teljesen a gépet, pl a grafikus hw-t, nehogy a kalózkodás melegágya legyen a platform. Aztán szép csöndben ki is hátráltak belőle. Szal nem igazán járható ez a műfaj a cégeknek és a Sonynak gyakorlati tapasztalatai is vannak ebben. Az M$, meg tanult az ő hülyeségükből.
  • gombabácsi
    #7
    itt csak arra akartam kilyukadni hogy adnak egy marha jó hw-t, amiben - a régi konzolokkal ellentétben - már használható méretű memória is van. azaz ez egy nagyon erős pc-nek felel meg. pocsékolás az én szempontomból hogy csak játékra jó :))
  • ugh
    #6
    Viszont a windowsert is fizetne.
    Ami alapbol min 20 rongy vagy annak megfelelo dollar.
    A legtobb ember nem sunyi helykrol veszi 3 rugoert.
    A windowsnak meg nincs gyartasi koltsege es a fejlesztesit meg mar 1000*esen visszahozta.
    Az ms reszerol a konzol ugymond ertelmetlen.
    Neki ez zsebpenz, loszar amit az xbox hoz.
    Max azert csinalja hogy a sony ne egyedul emberkedjen a piacon.
  • ugh
    #5
    Ez szarkazmus vagy komolyan irtad ezt a baromsagot?
    A vilagon egymilliard gepen van win10 azaz siman van min. 2 milliard pc.
    Nekem nem ugy tunik, hogy a vilag gazdagabbik reszen ne hasznalnanak windows pc-ket.
  • ugh
    #4
    Szerintem rajottek hogy nem tudjak 800 dodo alatt kihozni ami majd egy ket konzoltanka
    kivetelevel senkinek se fog kelleni.
    Barmit is gondol nalunk par hulye nyugaton sincs kolbibol a kerites es 500 dolcsinal tobbet ott se szornak ki tomegevel az ablakon ilyen faszsagokra mint egy konzol.
    Siman csobe huztak a sony-t aki siman rakontrazott az ms elore bevillantott hardverere.
    Kivancsi leszek a fanboyok arcara amikor leolvassak amedia marktban a 240-270-es ps5 arcetlit.
    A sony meg majd vagy brutal buktaval arulja, vagy total rabaszik.
    A ps3-as idoket vizionalom vissza.
  • gombabácsi
    #3
    lehetne az hogy x pénzért lehet unlockolni a windózt. és akkor az átlag gamer nem fogja megtenni.
    persze más oka van hogy a MS nem lép ilyet meg. az, hogy az xboxot az előállítási ár alatt adják el, és a játékokból jön be a pénz. az meg aki windózt akarna használni rajta, nem játszana annyit, ezért nem érné meg az MS-nek...
  • kvp
    #2
    Valojaban az... Csak letiltjak benne a windows normal hasznalatat, ugyanis akkor a legtobb ember aki igy megveszi hozza sem erne. A vilag gazdagabbik reszen az embereknek nincs szukseguk a windows vagy ugy altalaban a szamitogepek ismeretere es ezt szeretnek is ha igy maradna.
  • gombabácsi
    #1
    oldják meg hogy teljes értékű pc legyen, windózzal