107
Death Stranding - Hideo Kojima
  • lonvard
    #27
    Olyan feelingje van a tájnak, mintha Új-Zélandon lennénk. Hol van a több száz éves infrastruktúránk? Egyelőre utak sincsenek. Várost tudtak építeni, utakat nem. A hamvasztóig nem egy könnyű út van, hanem egy hegy, amin át kell verni magam. Nem csoda, hogy kihal így az emberiség. :D Ja meg ezek az Öszvér-martalócok ha csak úgy napi szinten meghalnak a tájban, nem idéznek elő atomrobbanást, ahogy a városi emberek?

    Játékélmény szempontjából egyelőre zabálom, csak inkább olyan, mintha egy idegen bolygón kellene küldetéseket teljesíteni. Valahogy nem érzem kidolgozottnak a hátterét annak a cirkusznak, amibe belecsöppent szegény Norman Reedus. Na de még csak két állomást csatoltam be a hálózatba, lehetnek még meglepetések. :)
  • Hunor1
    #26
    oppá bocsi! valóban van magyar nyelv! csak tényleg a főmenü beállításainál lehet magadni, de a játék közben nem .... köszi a segítséget :)
  • Hunor1
    #25
    a "magon" ? az melyik? oda csak meghívóval lehet felmenni? köszi
  • Hunor1
    #24
    a japántól a lengyelen át a portugálig benne van vagy 9 nyelv (a feliratokhoz) de a magyar nincs benne. és CPY az én verzióm is. na mindegy...
  • grebber
    #23
    Warezban is ugyanúgy benne van feltéve ha nem only oroszat töltöttél le pl...

    pl a magon ami fent van Death.Stranding-CPY abban benne van. Gameplay közben nem lehet állítani a nyelvet csak kint a menüben.Ennyit olvastam a kommentek között
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.10.17. 10:47:03
  • Hunor1
    #22
    opsz, lehet benéztem valamit? a feliratoknál nem találtam a magyart . vagy esetleg a magyar feliratost csak nálunk lehet kapni? és talán mert virágbolti amit lerántottam?
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2020.10.17. 10:33:40
  • grebber
    #21
    Valamit csúnyán benéztél, mivel a pc-s verzió is magyar nyelvű
  • Hunor1
    #20
    hali. láttam hogy a PS-ben van magyar felirat. a PC verzióban nincs benne, vagy nem lehet valahogy "kinyerni" a PS. verzióból?
  • 6600GT
    #19
    61 óra játék idő után értem a végére persze ennél jóval hamarabb is be lehet fejezni,összességében nagyon jó játék volt csak ajánlani tudom aki netalán fontolgatja hogy megveszi.További szép napot!
  • LaLee67
    #18
    Szuper, koszi !:) !!!!!!! Akkor mar csak egy akcios arat varok es megveszem :)
  • petar45
    #17
    Igen, vissza lehet menni. Gyorsutazással, azaz anyagokat és felszerelést nem vihetsz magaddal, de persze mindent le lehet újra gyártatni, fegyvereket beleértve.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Én pl. kihagytam az első half-life küldetést, és vissza kellett mennem.)

    Utoljára szerkesztette: petar45, 2020.08.07. 09:54:13
  • LaLee67
    #16
    Sziasztok! Nekjem meg nincs meg a jatek , csak a vegigjatszasat lattam. Az erdekelne, hogy miutan a kikotoben Sam atmegy a tuloldalra es nem akarja rogton kovetni a story vonalat, van-e lehetosege visszamenni a keleti partra ott kuldeteseszni?
    Tudom , akkor minek megyek majd at....Ha jol emlekszem akkor a kikoto tulso oldalan jut majd fegyverhez stb....ezert :)
  • grebber
    #15
    Death Stranding – Az alkotók megköszönték a játékosoknak a brutálisan erős PC-s rajtot
  • grebber
    #14
  • oneal1
    #13
    az előrendelői bonuszokhoz hogyan lehet hozzájutni?
  • grebber
    #12
    Elég annak a gépigényét is megnézni aminek 3 éves vga az ajánlott gépigénye az tetris is elfut majd...
    Nem volt egy erőgép a ps4 nem véletlenül futnak jól ezek a cuccok pcn. Remélem a sikereknek hála jön a Killzone Shadowfall is az is ezzel az engine-el készült
  • Evoluti0N
    #11
    Ez remélhetőleg jó előjel a Horizon Zero Dawn PC portját illetően, ami ugyanez a motor.
  • oneal1
    #10
    számomra teljesen eszméltetlen, hogy 4k-ban ezt igy meg tudták oldani!

    Féltünk tőle, hogy 4k-ban majd talán épphogy elfut stb, ezzel ellentétben beton stabilan 60 fps fölött megy a játék max beállításon.

    Eszméletlen hangulat, sztori, poénok. kurvajó!
  • grebber
    #9
    Death Stranding – Eddig hatalmas sikernek tűnik a PC-s verzió
  • grebber
    #8
    VGA teszt
  • grebber
    #7
  • grebber
    #6
    Már előtölthető a Death Stranding PC-verziója
  • oneal1
    #5
    köszi az infót! :D :D
  • JonasSandor
    #4
    Kedden jön.
  • oneal1
    #3
    viszont sok már jó zene végigkísér a sztorin úgy tudom! :)
  • caps lock
    #2
    Úgy hallottam a játék ikonikus zenéje - ami miatt sokan beleszerettek a trailer alapján - nem csendül fel a játékban. Kár mert tényleg fantasztikus feelingje van:

  • oneal1
    #1
    Remélem nem csak én várom a pc-s verziót:

    megjelenés: 2020.07.14

    Death Stranding gépigény:

    Minimum:

    Operációs rendszer: Windows 10
    CPU: Intel® Core i5-3470 vagy AMD Ryzen 3 1200
    RAM: 8 GB
    Videokártya: GeForce GTX 1050 3 GB vagy AMD Radeon RX 560 4 GB
    DirectX 12
    Szabad hely: 80GB
    Hangkártya: DirectX kompatibilis

    Ajánlott :1080p és 30 fps esetén:

    Operációs rendszer: Windows 10
    CPU: Intel Core i5-4460 vagy AMD Ryzen 5 1400
    RAM: 8GB
    Videokártya: GeForce GTX 1050 Ti 4 GB vagy Radeon RX 570 4 GB
    DirectX 12
    Szabad hely: 80GB
    Hangkártya: DirectX kompatibilis

    Ajánlott: 1080p és 60 fps esetén:

    Operációs rendszer: Windows 10
    CPU: Intel Core i7-3770 vagy AMD Ryzen 5 1600
    RAM: 8GB
    Videokártya: GeForce GTX 1060 6 GB vagy AMD Radeon RX 590
    DirectX 12
    Szabad hely: 80GB
    Hangkártya: DirectX kompatibilis