11
  • M2 #11
    Amikor más értelemben kell zárni a köreid! :-)

    De komolyan, én már annak is végtelenül tudnék örülni, ha nem fröcskölne ki az a szar!
  • Ellaberin
    #10
    A kompetitív szarásé a jövő!
  • VolJin
    #9
    Igazi hiánypótló fejlesztés!
  • t_robert
    #8
    Milyen klassz versenyeket lehetne szervezni. ki szarik gyorsabban és lehetne a neten közvetitetni az összecsapásokat. Aztán volna mennyiség és szag kategória... :)
  • t_robert
    #7
    ha te gép lennél te is fellázadnál ha naponta többször leszarnák az érzékelőidet. :)
  • t_robert
    #6
    nem is tudom az internetes WC esetében is oda kell bedobni a használt faleveleket? :)
  • tom_pika
    #5
    Végre valami olyasmi, ami igazán hiányzott az emberek életéből! A technika fejlődése néha igazán jó dolgokat is hoz magával. Ezért érdemes élni a 21. században, boldog vagyok, hogy ennek a részese lehetek!!
    Utoljára szerkesztette: tom_pika, 2020.06.12. 10:44:18
  • wraithLord
    #4
    Így már egész más kontextusba kerül a gépek lázadása. Nekem sem tetszene, ha 24/7 szart kéne nézegetnem. :D
  • Kissssss0 #3
    szarjuk együtt online.
  • Dobronski
    #2
    En meg azon aggodom hogy lassan megtelik es uj godrot kell assak
  • Myers
    #1
    "kis méretű kamera fogja rögzíteni a folyamatot, majd a fotókat feljuttatja a felhőkörnyezetbe,"
    Ezáltal tele lesz szarral a felhő.

    És azt hogy kezelik ezek a csodavécék, amikor az emberek összevissza fossák nem csak a wc peremét, de az ülőke alját is?
    A munkahelyemen, ahová elvileg kultúremberek járnak, csomószor látok ilyet. Kis túlzással vésőkalapáccsal kell levakarni a darabokat. A wc kefével fél percig kell művészkedni.