504
banner
  • grebber
    #121
    Assassins Creed Valhalla - RAW Stealth Gameplay [4K] on RTX 2080ti


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.10.27. 22:36:15
  • hunbalee
    #122
    Assassin's Creed: Valhalla - él az északi mitológia


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.11.03. 11:34:08
  • AnuluWork #123
    A havas rész elég korrektül néz ki.
  • hunbalee
    #124
    Exclusive: Hands-on with Assassin’s Creed Valhalla on Xbox Series X
  • hawkie22
    #125
    Ha valaki bírja a német nyelvet és érdekli a játék:
    LaraLoft
  • hawkie22
    #126
    Egyébként miért kapta meg ennyi streamer a játékot idö elött? Én meg még Ultimate Edition elörendeléssel is itt ülök a seggemen és csak 10-én játszhatom a játékkal. :(
  • Palinko
    #127
    Mafiát 1 hónappal kiadás előtt odaadták :-D
  • Daermon
    #128
    Ez a modernkori hozáállás.
  • Montanosz
    #129
    előző részekkel nem játszottam, de a videokban tetszett és ezt a részt leszedtem és megnéztem, nrm sokat játszottam vele de kicsit olyan érzésem van hogy ilyen üsd-vágd akciojáték lett belőle, a sok lelkes ismertető után másra számítottam de persze tolom még egy kicsit mert nagyon szép meg látványosak a megoldások csak azthitttem hogy jobban olyan KDC szerű inkább mint akció játék
  • jarlaxxe
    #130
    Valszeg nem ezt a részt szedted le mert ez még megse jelent...
  • mike01010101
    #131
    Még mindig meg tud döbbenteni a sötétség...
  • Montanosz
    #132
    torrenten fent van már, 46giga
  • Montanosz
    #133
    hát aki hal meg 45 éves annak nehéz is kikeveredni belőle :-D
  • jarlaxxe
    #134
    Már fel is törték? az gyors volt, nekem marad a keddi megjelenés.
  • Palinko
    #135
    Próbáltam rá keresni híreket de nem igazán találtam, annyit láttam hogy az unlocked fájlok kint vannak gondolom 2 nappal a megjelenés előtt megkezdődött a preload ez normális, viszont hogy törve lenne, arról nem láttam semmit. Már nem is divat a megjelenés előtti törés kiadás, gondolom van valamilyen dátum check a dologban plusz a csapatoknak is le kell tesztelnie.

    Viszont Montanoszt sem úgy ismerem mint aki hazudna meg szívatna embereket, szóval ha megosztaná akár privátban hogy mit talált az érdekelne.
  • MerlinW
    #136
    3DMGAME-Assassins.Creed.Valhalla.Ultimate.Edition-3DM [DENUVO DRM - NOT CRACKED]

    CS.RIN.RU (release csapatok otthona) szerint nincs még törve és ha ők azt mondják akkor nincs :)
  • Botond #137
    Vissza a superwarez.hu időkbe? :)
  • Hexex86 #138
    Jap az csak az alap file-okat tartalmazza. Crackwatch is megbízható ezen a téren. Egyébként Denuvo-val már csak a CPY meg az EMPRESS foglalkozik, ha jól tudom.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.11.08. 12:46:22
  • JonasSandor
    #139
    Nincs rajta denuvó?
  • Hexex86 #140
    De van.
  • JonasSandor
    #141
    Akkor idén nem is lesz feltörve. Bírom hogy nem lehet elindítani de feltöltik.
  • jarlaxxe
    #142
    Pedig montanosz kollegának sikerült...
  • MerlinW
    #143
    Én csak azért kaptam fel a fejemet, mert azt hittem nem kell várnom keddig :)

  • Hexex86 #144
    Oh így már értem. :D
    Nekem ez a rész kimarad, de biztos jó lesz egyébként aki szereti a Vikinges témát. Szóval nekik jó játékot majd.
  • datango
    #145

    Elkezdtem en is letölteni :) csak ahogy megneztem ezt a brémai csaj twitch-ét és nemtudom hogy jol fut-e majd a gepemen ?! :D
  • lonvard
    #146
    Ami a gameplay alapján tetszik, az az ahogy az íjat viseli a hátán. Meg a fegyvereit úgy általában. Szóval hogy nem zavaró. Tomb Raider ennek az ellenpéldája, baszttnagy íjat aggattak Lara hátára, leszarták, hogy milyen szinten kilóg és kalimpál ahogy mászik. Vagy a Black Flagben az az átkozott fúvócső, ami mellé nem lehetett normális öltözéket viselni, mer kiverte az ember szemét, ahogy csapkodta a Kenway hátát az a bambusznád. Egyedül a tigrisruhához tudtam elfogadni, probléma, hogy nem akartam mindig tigrismintás cuccban flangálni. Kénytelen voltam. :P

    Ami negatívum, az a mozgása a karakternek, azok az ostoba bakugrások harc közben. Meg a hajózás része se tetszik. Nincs meg az a viking lapátolós hajózás feeling. Kicsi a hajó is. Egy csónak. Szóval ez egy ilyen átskinezett Black Flag, csak bénább. :D Nyaf nyaf nyaf nyaf nyaf.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.11.08. 18:27:32
  • hawkie22
    #147
    Én imádom az íjat, magam is íjász vagyok, de hogy ebben a játékban keveset fogom használni, az is biztos. Nekem egy harcos viking ne lödözzön össze-vissza, a két egykezes balta a tuti. :) Azt odab.szunk mindenkinek. A videókban ez a baszom nagy kétkezes fejszével való hadakozás is lassúnak tünik, bár hozzáteszem, hatékony.
    Legyen már kedd!!!!!!!
  • lammaer
    #148
    Skálázódnak a játékossal az ellenfelek is mint az odysseyben?
  • hunbalee
    #149
    Full World Map
  • MerlinW
    #150
    Az eddig is opcionális volt, gondolom ebben is az lesz.
  • MerlinW
    #151
    Woah, ez jó sok terület.
  • hawkie22
    #152
    Ez alapján elég sokáig elleszek ezzel a játékkal. Még jó, hogy nem rendeltem meg a Watchdog Legions, sajnálnám. :)
    Ez lesz az elsö AC a sorozatban, amiben valószínüleg minden segítség nélkül fogom felfedezni a világot. Imádom a vikingeket meg az egész érát, szóval jó lesz ez. Remélhetöleg nyugis lesz az éjszakai ügyeletem kedden, egy kicsit kéne játszani.
  • Evoluti0N
    #153
    Aki úgy gondolja, h egy hónap alatt végig viszi a játékot, annak ajánlom az Ubisoft+ előfizetést. Én is úgy fogom játszani.
  • Zsoltee_a_bator
    #154
    Opcionalis?? Hol lehetett lekapcsolni? Ez zavart a legjobban az Odyssey es az Originsben.
  • Kandurex
    #155
    Originsbe nem skálázódnak. Legalábbis a megjelenés változatban.

    Nagyon gusztustalan dolog az biztos.
  • Zsoltee_a_bator
    #156
    Ja, ott lehet, hogy fixek voltak a szintek..

    Igazabol az egesz szintes rendszer a problema.. ha valakit nyakonszursz hatulrol, ne elje tul, mert sok a hp-ja. Meg a foszereplo se parkolhasson le egy tamado banda kozepen, mert ugyis alacsony szintuek.

    Kihivast lehetne csinalni jatekmenettel, erdekesebb is es nem a grinding a fokusz.
  • hawkie22
    #157
    Hát nem tudom, azért ha valakit a valóságban nyakon szúrsz a megfelelö helyen, akkor akármekkora is a "HP-ja", attól még megmurdel, szóval ezt jól megoldották.
    Skálázódás egy dolog, de az azért nem tetszett, hogy ha vissza is mentem a kezdöterületre tökig felszerelkezve és max szinten, akkor is kihívás volt az ellenség legyözése. Elvárnám, hogy ha már hiperszuper assassin vagyok, aki az "évek" és kalandok során fejlesztette magát, akkor a kezdöterületen az ellenfelek is legyenek ha nem is 1, de 2-3 ütéssel elintézhetök.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.11.09. 00:12:18
  • MerlinW
    #158
    Ott van valahol a beállításokban. Én bekapcsoltam mindig, mert semmi élvezeti értéke és értelme annak, hogy 1 hit-elek mindenkit, míg skálázódva endgame is vannak élvezetes harcok. No nem mintha nem lehetne max szinten bárkit leverni 3 ability ütéssel.
    (rég játszottam a játékkal, már nincsenek meg a megnevezések :))
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.09. 02:18:14
  • MerlinW
    #159
    "valóságban"

    Ez Assassin's creed és nem holmi szimulátor. Árkád hack&slash, kalandjáték. Korábban a legtöbb kritikát azért kapta a sorozat, mert gyakorlatilag minden részben halhatatlan voltál. Origins óta van értelme, tétje a harcrendszernek. Ráadásul még így is a legkönnyebb játékok közé tartozik. Ki lehet kapcsolni a szintezést, de ezzel az erővel használhatsz god mode trainer-t is.
  • Maxtreme
    #160


    Nem fűznék hozzá kommentárt, majd megteszi más..