504
banner
  • MerlinW
    #482
    A river raid nem a történet része, csak egy hajókázós DLC sztori nélkül. Én meg sem csináltam mindet. Folytasd a sima küldiket, van még előtted sok jó kaland.
  • caps lock
    #483
    Szerintem nem lehet, de az Orlog kockajáték nagyon jó, hamar bele lehet tanulni, levertem mindenkit benne. Az ivós meg egyszerű ritmusjáték.
  • JonasSandor
    #484
    Csak azért lenne jó mert a küldi részben ott van és kapok érte xp-t, a képességek miatt meg nagyon kell.
  • MerlinW
    #485
    A folyós marhaság nélkül is minden képességed meglesz, sőt, ha megvannak a DLC-k,
    még kb 100 pont is marad felesleg amit mastery-re költhetsz.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.02.16. 18:08:53
  • JonasSandor
    #486
    Ja ezt nem tudtam, csak annyit vettem észre, hogy viszonylag gyorsan adja a pontokat egy nagyobb xp zsebelés után.
  • JonasSandor
    #487
    Erre az fps buzulásra nincs valami?, betölti a játékot 15-20 fps, sokadik visszatöltés után megy vissza a normál 50-55 körülire rohadt idegesítő.
  • Savaran
    #488
    Az abakuszt cseréld le számítógépre
  • Piko888
    #489
    jó gép kell hozzá oszt csókolom
  • JonasSandor
    #490
    2060-nal bebaxna ha nem futna rendesen XDXD
  • Savaran
    #491
    Az egy elég gyenge kártya
  • JonasSandor
    #492
    Hát nem raytracinget nem kapcsolom be, de anélkül kurva jó XDXD
    Ezeket a lovas pajzzsal jelőlt dögöket direkt kinyírhatatlanokra csinálták?

    Inkább a te 1060-ad a gyenge mai címekre. XD
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2022.02.19. 23:00:12
  • MerlinW
    #493
    Nincs is raytracing a játékban.
  • Savaran
    #494
    Persze hogy gyenge, de én nem játszom mai címekkel, mert nincs jelenleg olyan játék ami érdekelne, és nem is veszek addig kártyát majd akkor ha valami nagyon megtetszik.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2022.02.20. 13:02:21
  • caps lock
    #495
    Nekem 3 gigás 1060 van, és nincs olyan mai játék amit ne bírna el 1080p-ben. Nyilván nem max grafikán. Valhalla izzasztotta meg a legjobban eddig, még Horizon, GoW, Days Gone is tudta simán a 60 fps-t megfelelő finomhangolással, de Valhalla alatt az átlag 35-40 körül mozgott. Mondjuk igaz hogy nem az Ubisoft az optimalizáció királya, de mindentől függetlenül ez egy remek kártya még mindig, 6 gigás verzió meg pláne.
  • Savaran
    #496
    Days Gone nállam is simán ment 60-al 1080 ban, csodálkoztam is
  • JonasSandor
    #497
    Az év végén a stalker 2.
  • Savaran
    #498
    Ahhoz komoly kártya kell majd, meg ugye ne igyunk előre a medve bőrére megjelenés előtt még nem lehet megmondani tetszeni fog-e
  • JonasSandor
    #499
    Bezony ám az e3-on kint lesz úgyis.
  • JonasSandor
    #500
    A másik amit érdemes figyelni a starfield. Kocsisnál meg a test drive ultimate.
  • AdemHUN
    #501
    Sziasztok!
    Hogy tudom megkapni Hythamtől a levelet ami felfedi hogy ki az utolsó Order tag? (tudom ki az) Megöltem az összes tagot és zelotot Megcsináltam az összes shire-t Randvi térképén, de még mindig csak az Assassin házban ácsorog, pedig a Longhouse mellett kéne várnia.
    Utoljára szerkesztette: AdemHUN, 2022.07.18. 00:36:08
  • MerlinW
    #502
  • MerlinW
    #503
  • MerlinW
    #504