504
banner
  • Hunor1
    #402
    Köszi.
  • Hunor1
    #403
    Hali. Most értem el Angliába. egyelőre 2 sisakom van. a gondom az hogy ugyan használatban van de "láthatatlan" lehet valahogy választani hogy láthatóan rajtam legyen? Amúgy a kardokról mi a véleményetek? tudom hogy a vikikngek inkább baltával harcoltak , de nekem szimpibb a kard. köszi!
  • Evoluti0N
    #404
    Az inventoryban ki lehet választani minden öltözék részre, h látszon-e vagy sem. Nem emlékszem már pontosan, h melyik gomb, de írnia kéne az inventory menüben. Nem tudom már pontosan, h mit használtam a legelején, de kifejlesztettem azt a képességet, h egy kézben tudjak kétkezes fegyvert fogni és a játék nagy részében egy kétkezes bárddal az egyik, kétkezes karddal a másik kezemben, harcoltam. Az egy-egy lándzsa mindkét kézben szintén jó kombináció.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.03.23. 19:17:52
  • Hunor1
    #405
    szia. köszi. Sajnos az inventory menüben hiába viszem rá a kurzort nem ad opciót a "felvételre" . Bár igaz hogy még csak a Raven klán sisakom van, azt meg állítólag nem lehet láthatóvá tenni. talán majd ha szerzek-veszek másikat.
  • Hunor1
    #406
    hali. csinálom ezeket a riverraidos küldetéseket (Saint George szettet kell megtalálni). azért nézegettem videókat róla, de én nem találtam meg minden darabot, főleg nem ott ahol a videóban is vannak. ezek szerint ezeket random dobja be a program? vagy a különböző peccsek/frissítések miatt máshová pakolgatják őket?
  • MerlinW
    #407
    Nem, ez egy random generált, végtelen raid mód. Fejleszted amit lehet, aztán csak móka, semmi több.
  • Hunor1
    #408
    egyébként nem rosz móka. a baj csak az hogyha meghalok akkor előről megy az egész szakasz. bár most éppen kidobott raid közben ááááhh! pedig már az egyik darabom meg is volt(a sisak) és éppen a másikért mentem (a pándél) ,de most előről kezdhetem...:((
  • MerlinW
    #409
    Jah, ez egy amolyan "rougelike" divatvonalas cucc.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.03. 16:37:09
  • Hunor1
    #410
    nem tudom. minden esetre ad egy feladatot ez is, és ez benne a jó! és ha megvan akkor felveheted, faszán néz ki. Bár szerintem a szent kard ami valóban faja lehet majd.
  • NB2
    #411
    persze ezt a raidos dolgot is elszúrták épp ezért én már a 3 folyónál már csak a katonai bázisokra és a monasterykbe mentem be
    ott lehetett teljesíteni a küldetéseket, a többi kis falucskák feleslegesek
  • Hunor1
    #412
    igen ezekre én is rájöttem. ami hátráltatott az a hajó raktere volt. így volt olyan hogy hiába raidoltam pl. a katonai tábort, nem engedte már megnyitni a talált ládákat (és bennük esetleg a st.george cuccal) , mert kiírta hogy a hajóba már nem fér el több láda/rakomány! mehettem vissza... persze az első amit fejlesztettem a hajó rakterének bővítése . Mostanra már meglett minden cucc . tehát kimaxoltam azt a 3 folyót .
    Kérdezném hogy valyon mikor ad majd be újabb raidolni való szakaszokat a Jomsviking néger csávó? mert még most mindig azt a 3-at adja ( Severn,Dee, Exe folyók)
  • NB2
    #413
    ÉN is így jártam, hogy a hajó nem bírta el. Vissza a kezdőpontra, majd vissza a folyóra...és a ratingom megint 0. Nah ott már megfogalmazódott bennem, amit a 3. folyón csináltam, hogy én egyedül mentem mindenhova, a többiek csak koloncok voltak. Sőt a 3. folyónál már csak a katonai bázisokat és a monasteryket raboltam ki, mert ott volt a lényeg.
    De nem lett volna ezekkel semmi gond, ha teszem azt a városom fejlesztéséhez kellett volna a folyókon raidölni, de így a játék után (főleg ami a végére már baromi unalmas volt), nem volt nagy kedvem hozzá.
  • Hunor1
    #414
    köszi. nekem még lenne kedvem raidolni de nem tudom később is lesz-e még erre lehetőség? Úgy értem hogy ez a Vagn ad-e újabb térképeket vagy ennyi volt ?? ( a 3 térkép a st.george cuccokkal)
  • MerlinW
    #415
    Ez csak egy ingyenes dlc volt, szerintem ennyi marad. Lesz még valami ingyen, jön majd a két nagy kiegészítő, aztán vége a supportnak, ahogy az Ubi-nál szokás. Esetleg betesznek valami ismétlődő event-et, mint Origins-ben a world boss-ok.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.04. 23:03:59
  • Hunor1
    #416
    igen. köszi. közben néztem más oldalakat is ahol ugyan ezt írták. kár, én élveztem ezt a raidolást, és a cuccok keresését.
  • Hunor1
    #417
    1 napos videó. Tényleg jön egy nagyobb DLC. Írorszg lesz a helyszín. látványos videó. ezt lehet meg is veszem :)
  • MerlinW
    #418
    Mint minden eddigi rész esetében (az AC3 óta) most is, a season pass 2 nagy kiegészítőt tartalmaz. A kiegészítők címei pedig az alapjáték megjelenése óta ismertek :)

    Nem tartozik a témához, csak elmerengtem, hogy repül az idő, Valhalla a 12. része a sorozatnak, valamint van még 12 spinoff, mint Liberation, Freedom Cry, Chronicles, stb.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.05. 22:33:51
  • Evoluti0N
    #419
    Nekem még az alapjátékot is meg kell majd vennem. Kicsit bánom már, h nem azt tettem alapból. Helyette előfizettem Ubisoft+-ra és úgy terveztem, h végig viszem egy hónap alatt. Aztán nem sikerült és kicsit több, mint 1 hónap lett és kénytelen voltam egy 2. hónapra is előfizetni. Most meg, ha akarom játszani a DLC-t, akkor megint elő kéne fizetnem. Hülyeség volt.
  • NB2
    #420
    a párizsi küldi már a játékból is adta magát
  • Hunor1
    #421


    illik a Valhalla viking hangulatához :)
  • MerlinW
    #422
  • tom2004
    #423
    Tudnátok segíteni? Vannak kövekkel és acélrudakkal eltorlaszolt ajtók, bejáratok, ezeken egy piros szövetdarab. Hogyan lehet ezeketr beomlasztani, mögéjük bejutni? Ha Asgardra kerültem , onnan hogyan tudok viosszamenni Norvégiába vagy Angliába?
  • Kancsalborz
    #424
    Ja, élőben szorozd meg ezt tízzel. Alapvetően nem vagyok oda ezekért a "folk metál" bandákért, de élőben qrva jók voltak azt el kell ismerni...
  • tom2004
    #425
  • tom2004
    #426

    Tudnátok segíteni.
    Fenti köves torlaszokat hogyan lehet áttörni?
    Asgardból hogyan tudok vissza menni Angliába vagy Norvégiába?
  • Evoluti0N
    #427
    Kétféleképp. Az összes ilyen ajtó közelében kell, h legyen vörös cserépedény valami, ami robbanékony. Azt kell hozzájuk dobni. Valamint miután feloldod a robbanó nyilat, akkor azt csak rálövöd.
    A visszatérés Asgardból pedig úgy működik, h a térképen van egy gyorsutazási pont, amin azt írja, h "Wake up" és arra kell rámenned.
  • NB2
    #428
    Kiegészítés:
    Illetve előfordul olyan, hogy a fal mögött vannak robbanó cserépedények, akkory egy ablakon kell belőni a fal mögé.
  • tom2004
    #429
    Köszönöm szépen
  • tom2004
    #430
    Pc hogyan tudom kijelölni melyik ellenfelet akarom támadni?
  • raga
    #431
    Egér görgő megnyomásával.
  • tom2004
    #432
    The Legacy of Saint Gorge raidos küldetést nem tudom befejezni, nem tudok vissza menni Norvégiába telepünkre. Már minden farmot várt raideltem. Van még 2 piros baltás vár, de azok leégtek raidelve lettek, ott sincs már semmi. Hogyan tudok vissza menni ?
  • tom2004
    #433
    Zsoltosoknal Vangnal ha vàlasytok egz Raidot, elmegyek raidra, a hajo kapacitasa olzan kicsi nem fer ra a zsàkmàny. Iyenkor vissza nem lehet jonni es majd fojztatni a raidot
  • hunbalee
    #434
    Assassin's Creed: Valhalla - hasznos patch érkezett
  • Hunor1
    #435
    mi a fax van ezen 14 GB ??? gondolom letölti a dlc-t? és aki nem akarja megvenni az minek töltse le?
  • Zsoltee_a_bator
    #436
    Mar regota ezt csinalja kb minden. A dlc megvasarlasa csak egy flaget allit at.
  • caps lock
    #437
    Durván hosszú ez a játék, közel 100 óra kellett hozzá, úgy hogy végig sprintelve futottam, lovagoltam, gyorsutaztam. Sose álltam le a futással, még házon belül sem. Az Odyssey csak 72 óra volt, pedig ott is mindent megcsináltam amit lehetett és hasonlóan siettem.
    Kincsek után nem szaladgáltam, egy fegyvert maxra toltam, megszereztem Excaliburt, aztán a többit hagytam a fenébe. Kékkel jelölt eventeket megcsináltam, kivéve a legendás állatokat és az ugra-bugra animus kihívásokat. Raideket is kihagytam. Ha még ezeket is csinálgatnám 10-15 óra plusz biztos lenne.
    Azt hiszem itt már tényleg átestek a ló túloldalára, annyi a tartalom hogy már frusztráló. 50-60 óránál egyik játéknak sem lenne szabadna hosszabbnak lennie. Én semmit nem szoktam félbe hagyni és már csak becsületből is végigjátszom, de elhiszem ha sokaknak elege lesz egy idő után az önismétlő feladatokból és otthagyják.
    Teljesen újra kellene megint gondolni a sorozat jövőjét, mert nem tudom hány embert tudnak megtartani ha évről-évre csak annyit változik hogy nagyobb és hosszabb mint az előző. Nem tisztelik a játékosok idejét, valahol meg kéne húzni már a határt és rövidebb, de intenzívebb élményt nyújtani.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.04.28. 12:49:43
  • Montana92
    #438
    Szerintem nem lenne gond a játék hossza, ha nem lennének ennyire egysíkúak a tennivalók, és nem éreznéd egy idő után azt, hogy "munka" végigtolni a teljes sztorit.

    Az Odyssey-t végigtoltam a kiegészítőkkel együtt, mert az ókori görög világ teljesen elvarázsolt, de ennél már most érzem, hogy félbe fog maradni (az Origins-t nem próbáltam, így az Odyssey-nél friss volt a változás, de most kb ugyanabból kaptam többet csak más - még szórakoztató - köntösben)..

    Szerintem egy érdemben tartalmasabb 25-30 óra jót tett volna neki.


  • Shep
    #439
    Én még decemberben mikor előfizettem a uplayre a WD2 miatt játszottam ezzel is kb 30 órát és addig jó volt, élveztem de elég is volt belőle annyi. Túl nagy a térkép, túl sok idő telik csak utazással és igazából tök ugyanaz megy folyamatosan. Gondolom vannak sokan akik élvezik a falu fejlesztését, meg a gyűjtügetést de engem abban a 30 órában is inkább a történet vitt előre. Szerintem az utóbbi időben nagyon félre ment a játékfejlesztés, manapság már minden játéknak sandboxnak kell lenni meg sok tíz órásnak. Egyik oka nyilván az ,hogy így az emberek azt érzik, hogy hú de sokat kaptak a pénzükért, valójában meg nem de ugye kinek hogy.
  • caps lock
    #440
    Különben Cyberpunk is ugyanebbe a hibába esett. Nem állt neki jól a nyílt világ, nem tudott mit kezdeni vele és telepakolták időrabló, felesleges tennivalókkal. Beleraktam abba is 92 órát, de utólag már bánom mert a főszál a hozzá szorosan kapcsolódó küldetésekkel együtt sem igényel többet 30 óránál, a többi grind. Valhallánál is nevetséges 340 szintre kell fejlődni hogy boldogulni tudj a nehezebb területeken, de van 400-as küldetés is. Egyszerűen elrettentik az embert ezek a számok ha belegondol hogy mennyi időt kell beleölnie ha a történet végére akar érni.
  • MerlinW
    #441
    Akkor gratula, mert 93 óra a bejegyzett Odyssey Completionist rekord.