54
"Ultimate space sandbox"
  • BladeW
    #14
    Inertia dampenert kell tenni a hajóra, az tud lassítani. Nagy hajókra az is kevés lesz, hozzá kell szokni a sodródáshoz. Elején nagyon fontos túlélés szempontjából (ugyanis engem is rommá lőttek először, még normalon is, ahol ugye csak 20% sebzést kapsz) az integrity field generator, ami egyben tartja a hajó részeit. Ez csak titaniumtól elérhető, ezért 1st prio a titanium bányászat. Ha szerencsés vagy a kezdő rendszerben is fellelhető.
  • Nomad90Hun
    #13
    Na belenéztem én is, a tutorial után sikerült szétlövetni magam.
    A fizika része már most tetszik, csináltam elsőre (jobb ötlet hijján) egy dobozt 4db hajtóművel és a tehetetlenség szépen elvitt a bázis melett mikor dokkolni kellett volna.

    Azt meg nem vártam, hogy miután megkapom a rejtett rendszereket mutató kütyüt rögtön kalózokba botlok. Azok lőttek rommá.
  • Montanosz
    #12
    gépi nemsokára lesz, aztán a játékben haladva lehet magyarosabbá tenni, ugy emlékszem van egy könyvtár teli szövees fájllal amiben mindendt elmagyaráznak, link beszurása meg a url beszurásra opcio
  • Ssenkradlive
    #11
    Fingom sincs hogyan kell ide linket beilleszteni, de az alábbi az.
    Bárki fordíthatja.
    Nagyon jó játék, és valóban ráférne a fordítás, bár az alap dolgok kézreállnak benne egy "gyakorlott űrszimesnek", de a tutorial az nagyon kevés és felszínes, rengeteg dologra magadtól kell rájönnöd ha van fordítás, ha nincs...
    Inkább egy jó kis magyar fórum kellene, ahol sok infót lehet szerezni egymástól.
    Reméljük ez lesz az.
    Üdvözlöm az indulását. :)

  • Ssenkradlive
    #10
    https://translate.avorion.net/projects/
  • Montanosz
    #8
    aham ez jó hír
  • Z33noo
    #7
    Az eredeti verzióban a fejlesztök hirdetik, hogy segits nekik leforditani a te nyelvedre és hivatalosan is belerakják
  • Montanosz
    #6
    hát én csak a virágboltit néztem de tényleg van hangulata, megkértem rá a gépi fordítást, abbol kiderül lehet e egyáltalán forditani max ahogy játszom előre haladva magyaritom rendesen, persze ahon sokéig tarto otthonlét kell
  • Tuvok #5
    Ha valakinek kedve lenne online játszani, 32 playeres Nitrado Game Server-en (csak egy 32-es Nitrado van, szóval nem lehet eltéveszteni) kezdtünk nem rég egy új játékot, van egy 2 fős Alliance is. :)
  • BladeW
    #4
    Vannak bizonyos gyerekbetegségei (főleg ami a UI-t érinti), de ha megvan a "commitment" túl lehet ezeken lendülni. Én is csak megerősíteni tudom, veszélyesen addiktív. Úgy röppent bele 60 órám, hogy észre se vettem. Tökéletes karanténjáték!

    Tegnapi sztori, megépítettem életem első bázisát, ami egy steel factory lett volna. Épp jött valami tutorial üzenet, hogy biztosítást kellene kötni, erre beugrott 3 kalóz és AZONNAL szétlőtte a bázist. -7 millió credit. Nem probléma... Építettem inkább egy silicon mine-t azt meg lehet próbálni ellőni.

    Egyébként már a barriernél vagyok, Xanion bányászat pörög ezerrel, és sikerült szövetségre lépni a helyi (egyébként óriási kiterjedésű) birodalommal. Az a terv, hogy együtt ütjük majd a Xsotanokat, csak a reinforcement token ára még eléggé borsos.
  • Tuvok #3
    Youtube-on sok használható Beginner Guide van, azokból tanultam el sok mindent, linkelek párat:







  • Montanosz
    #2
    köszi teccik +fav

    bővebb ismertetőt kezelésről stb ha tudsz dobbj már linket, nem baj ha ánglisul van
  • Tuvok #1
    Üdv.

    Sokáig keresgéltem, de meglepetésemre nem találtam a játéknak topikot. Habár Early Access-ként 2017 óta elérhető, de csak idén márciusban jelent meg az 1.0
    Hogy miről van szó ? Űr sandbox, kereskedés, roncsok bontása, kalózok és idegenek levadászása, bányászat, bánya vagy gyárállomás építése, kalózkodás, felfedezés, milliónyi bejárható szektor (szó szerint !), és a legfőbb szempont: hajóépítés. A dizájnnak gyakorlatilag a türelem és kreativitás szab határt, teljes mértékben személyre szabható mit építesz, A kezdeti gyufás skatulyából kiindulva a későbbi hatalmas vadászhordozókig vagy kereskedő bárkákig. És ugyanez igaz az állomásokra is. A Steam-en elérhető több ezer dizájn közt valóban vannak elképesztően szép gyöngyszemek, annak ellenére, hogy az egész Legózásnak tűnik. Mert kicsit az is. :D

    A játékban van single és multiplayer is.

    Elsőre valóban furcsa lehet a kinézet, Minecraft-szerű kockák mindenhol, de aki nem csak a grafika miatt szereti az X-sorozatot vagy az Eve Online-t az nem fog csalódni, ugyanis a játék VESZÉLYESEN ADDIKTÍV!

    Steam link