11
  • Tinman #1
    320.000 Ft-os ár az úgy kb. a vicc kategória egy okostelóért. Semmi köze a vírusnak ehhez, hibás az árazás, utolérték kreténségben az Apple-t.
  • Flamer
    #2
    ++
  • alma2
    #3
    Inkabb a szomoru valosag, hogy valahol 5 col korul szeretnek venni egy telefont majd, ami kenyelmesen elfer a zsebeimben, de igazabol nem is lehet kapni, ebbol az uj s20-bol is harom fele van, de mind tepsi...
    Bezzeg meg mondjuk s5 mini volt, meg az s7 volt a max meret ami szamomra kenyelmes volt.
  • cateran
    #4
    Ennyi...nem kell tulmisztifikalni...
  • gombabácsi
    #5
    s30 mikor jön? én azt várom
  • NEOreg3
    #6
    jövőre ez idő tájt, potom 380ezer forinttól a tiéd lehet!
  • professional
    #7
    Ha még nem lenne olyan játéktelefon érzése az embernek a kézbevételkor, még talán-talán bevállaltam volna 2 évre, de inkább a P30Pro-t választottam. Betegek ezek!
  • Zoliz
    #8
    En az S50-et és P70-et várom mint a messiást. :) A még drágább hajlitható kijelzős hulladékaik pedig fullosan karcolhatók ellentétben a jónéhány éves Gorilla Glassos modellekkel szemben is. Visszafejlődés és még nagyobb ár reprezentálja az emberi butulás mértékét, mert ezt is megveszik a lányok.
    Utoljára szerkesztette: Zoliz, 2020.03.04. 09:02:02
  • Liquido
    #9
    Mivel az üveg még mindig nem hajlítható, értelemszerűen a hajlítható kijelző műanyag lesz, ami meg karcolódik. Nem egy űrtudomány ezt felfogni (már akinek). Összehasonlítani az üveggel meg egyenesen a hülyeség csúcsa :)
  • morguldae
    #10
    Szörnyen drága, ha a magyar viszonyokat életszínvonalat nézzük!
  • AgentKis
    #11
    Beteg dolog.
    Aki rákos és már csak pár hónapja van, annak való ez.
    Aki még "ráér" pár évet, az megveheti 2-3 év múlva 45000-ért a hasonló tudású klónjait... ;-)